999 rezultate për

imunitetit

Dështon seanca, Berisha: Referendum popullor Parlamenti nuk hodhi në votim heqjen e imunitetit, pasi mazhoranca nuk preferoi të votonte ligjin pas kundërshtimit këmb
PD sërish thirrje Ramës Kur na ndan vetëm një ditë para se Kuvendi i Shqipërisë të votojë për heqjen e imunitetit përmes ndryshimeve kushtetuese
Engel: Politika ta votojë heqjen e imunitetit Vetëm pak orë para së Parlamenti shqiptar të mblidhet për votimin e ndryshimeve kushtetuese për heqjen e imunitetit, kon
Berisha ftesë Ramës për të votuar për imunitetin Vetëm një ditë para votimit në Parlament të ndryshimeve kushtetutese për heqjen e imunitetit, Kryeministri ka ripërsërit
LSI: 6 gushti s'mund të jetë referencë egoizmi Partia Lëvizja Socialiste për Integrim i ka bërë thirrje Partisë Socialiste që të mos kthehet pengesë për kalimin e një
PD reagon ndaj deklaratës së Ramës për Volonte Një ditë pas deklaratës së kryetarit të Partisë Socialiste, Edi Rama, i cili akuzoi kryetarin e grupit të Partive Popull
Klosi-Berishës: Mos e kthe 6 gushtin në ditë fatkeqësie Kryeministri të reflektojë dhe të mos e kthejë 6 gushtin në një tragjedi për vendin. Kjo ka qenë thirrja që PS ka lëshua
Berisha-Volonte: Rama po bllokon integrimin Kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kreun e PS-së Edi Rama se përmes një qëndrimi bllokues nuk pranon heqjen e imunitet
Imuniteti, Rama: Debati, pastaj votimi Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar në rrjetin social "Twitter" në lidhje me apelin e mazhorancës për të v
Xhafa: Ja pse nuk votojmë imunitetin Sekretari për Çështjet ligjore në Partinë Socialiste, Fatmir Xhafa i ka cilësuar si abusive dhe spekulative deklaratat e
Meta: Konsesus për heqjen e imunitetit Kryetari i LSI-së Ilir Meta ka kërkuar nga palët politikë në vend të arrijnë consensus për heqjen e imunitetit. Ndërsa k
Bregu-Opozitës: Votoni imunitetin, mos bllokoni statusin Pas Kryeministrit Sali Berisha në mbledhjen e djeshme të Qeverisë dhe gjatë inagurimit të kilometrave të para të autostr
PS pro heqjes së imunitetit përmes ndryshimeve kushtetuese Partia Socialiste ka ripërsëritur qëndrimin e saj se nuk do të votojë heqjen e imunitetit pa u ndryshuar kushtetuta e ve
Pas Berishës edhe LSI apel për heqjen e imunitetit Apelit të kryeministrit Berisha për heqjen e imunitetit i është bashkuar pak orë më vonë edhe Lëvizja Socialiste për Int
Rama: Berisha, not në një det gënjeshtrash Kreu i PS-së Edi Rama ka reaguar në rrjetin social "Twitter" në lidhje me deklaratat e kryeministrit Berisha në mbledhje
PD apelon sërish: PS, votoni heqjen e imunitetit Partia Demokratike bërë sërish thirrje sot që lideri i opozitës Edi Rama të votojë në 6 gusht heqjen e imunitetit. Në nj
PD: Rama pengesë për heqjen e imunitetit Zëdhënësja e partisë Demokratike Silvi Bardhi nuk e ka bërë pushim të shtunën. Në një deklaratë për mediat ajo i ka bërë
Imuniteti, Rama: Të nisë me heqjen e taksës së sheshtë Kreu i partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratën e PD-së për heqjen e imunitetit. Ai shkruan në rrj
PD: Rama të votojë heqjen e imunitetit, të ndjekë shembullin sllovak Partia Demokratike i ka bërë sërish thirrje që partia Socialliste të votojë heqjen e imunitetit me 6 gusht.Në një konfer
PD e PS me draft të përbashkët për heqjen e imunitetit Partia Demokratike dhe Partia Socialiste kanë rënë dakort për një draft të përbashkët për heqjen e imunitetit. Dy relato