999 rezultate për

imsi

Zeneli përzgjidhet në "top 11"-shen e javës në Francë Futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli, vijon të dhurojë paraqitje të mira në kampionatin francez të futbollit. Revista
Djimsiti shënon golin e tretë ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadeës së Interit në minutën e 88 me atë të mbrojtësit shqiotar
Zbardhet dosja e "telefonit", kur dhe si u rekruatua sigurimsi që do bëjë vettingun (FOTO LAJM) Kozma Jano ishte një ndër kandidatët që i doli emri nga goglat për anëtar të Këshillit të Lartë të Prokurorisë, por të d
Kush është "telefoni", sigurimsi që po zgjidhet në krye të sistemit të drejtësisë Një ditë pas hedhjes së shortit për anëtarët e Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) dhe Këshillit të Lartë Gjyqësor (
"Cigarja", kush është ish-sigurimsi në krye të shtetit shqiptar? Sot u zhvillua seanca përkujtimore për ekzekutimin e 70 deputetëve në periudhën e diktaturës, por kjo ka shkaktuar mjaft
Kapja e izraelitit me pajisje përgjuese, Noka: Skandal! Ish ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka reaguar mbi arrestimin e një shtetasi të huaj të cilit i është gjetur edhe një
IMSI Catcher/ Drejtori i burgjeve: "Nuk e di nëse pajisja është futur për të matur lagështirën" Gjatë ditës së sotme, mbledhja e Komisionit Hetimor për përdorimin e pajisjes së përgjimit IMSI Catcher ka përfunduar me
Komisioni Hetimor për IMSI Catcher/ Çipa: Dëshmova në Prokurori. Noka: Kodi i heshtjes është ai i mafies Në Komisionin Hetimor për IMSI Catcher, ka dëshmuar sot Ardian Çipa. Ai ka deklaruar se për çështjen ka dëshmuar në Prok
Takimi i Llallës me kreun e SHISH, dyshohet për pajisje tjetër Skandali i përgjimeve dhe zhvillimet e fundit lidhur me hetimet që sollën pezullimin e kreut të Policisë, Çako, mblodhi
Spying equipment "IMSI Catcher" doesn't spy cell phones The Ministry of Interior Affairs of Italy answered to the inquiry of the Albanian Prosecution regarding the "IMSI Catche
“IMSI Catcher” nuk përgjon audio dhe sms Ministria e Brendshme italiane i është përgjigjur interesit të Prokurorisë shqiptare sa i takon pajisjes “IMSI Catcher”.
Letër-porosi palës italiane për pajisjen e përgjimit Prokuroria e Tiranës i ka dërguar letër-porosi Ministrisë italiane të Drejtësisë me kërkesën për t’u informuar mbi pajis
Si funksionon "IMSI-Catcher" që përgjon telefonat në Tiranë Telefonat celularë nuk e verifikojnë sinjalin që vjen nga një operator telefonik. Mjafton që sinjali të jetë i fortë dhe
Sigurimsin e Enver Hoxhës e përcjell edhe "Baba Taku" Këta ditë në media qarkulloi lajmi se vdiq në moshë të thyer një nga njerëzit më të afërt të diktatorit Enver Hoxha, kry
"Sigurimsi që u zgjidhte femrat e bukura Hoxhës, Shehut dhe Hazbiut" Fritz Radovani, tregon në një rrëfim për gazetën Panorama se diktatori Ever Hoxha, kishte caktuar një sigurims që u
Shokuese, sigurimsi përdhunoi 15 vjeçaren para se ajo të vetëvritej Tre dëshmi rrënqethëse janë dhënë në emisionin "Debati në Channel One" sa i takon dhunimit të grave në vitet e diktaturë