999 rezultate për

imri

Zyrtarisht, kjo është ngjyra më stil për veshjet e këtij dimri (FOTO LAJM) Trendi absolut i këtij viti për dizajnet e brendshme dhe veshjet ka qenë ngjyra e bardhë me gjithë nuancat e saj. Ndrysh
Po e shihni gjithandej, kjo është xhaketa më trend e këtij dimri (FOTO LAJM) Këtë dimër, ndryshe nga herët e tjera kur kemi parë xhpa dhe pallto nga më të ndryshmet, sytë na kanë hasur në disa xhak
Mos ia bëni këto gjera makinës tuaj, sidomos gjatë dimrit Ne kemi veçuar gjashtë gabimet më të zakonshme që pronarët bëjnë dhe mund të shkatërrojnë makinën e tyre. Të jesh pro
Të mërzitur nga dimri pa aktivitete? Si të argëtoheni në ditët e ftohta Gjetja e aktiviteteve argëtuese për të bërë në dimër mund të jetë një sfidë, sidomos për më të rriturit dhe adoleshentë
U shpall kampione e dimrit, 8 arsyet pse Atletico Madrid mund të fitojë titullin në Spanjë Pothuajse 25 vjet nga sezoni i tyre me dy trofe, La Ligën dhe Kupën e Mbretit, Atletico Madrid përsëri është shpallur ka
Epidemiologu tregon "skenarin": Dimri do të jetë i vështirë Dr. Alban Ylli, epidemiolog pranë ISHP ka deklaruar se dimri për vendin tonë do të jetë i vështirë, kjo pasi jemi ende s
Nuk ka merkato dimri te Reali, Perez e Zidane planifikojnë blerje të bujshme në verë Ndërkohë që shumë skuadra mezi presin hapjen e merkatos së janarit, për të bërë riparimet e nevojshme, te Reali i Madrid
Data kur nis dhe kur përfundon merkato e dimrit Pas një jave do të jetë e mundur të regjistrohet gjithçka e bardhë në të zezë, por nuk nevojitet starti zyrtar i merkato
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Bëhuni gati të fiksoheni, Yll Limani e Dafina Zeqiri publikojnë hitin e dimrit (VIDEO) Dy nga emrat më të suksesshëm të muzikës shqiptare Dafina Zeqiri dhe Yll Limani kanë bashkuar forcat për të na sjellë nj
Kur do të vijë dimri i vërtetë? Sinoptikanët tregojnë kur ulen temperaturat Ditët e fundit të dhjetorit pritet të kenë vlera tipike të muajit në të cilin ndodhemi. Sinoptikania Adiola Bani tha se
Shkencëtarët shpjegojnë se pse shtoni peshë gjatë dimrit dhe si ta parandaloni Pyetjet tuaja përgjigjen më në fund dhe gjithashtu këto janë këshillat e duhura se si të parandaloni shtimin në peshë.
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Receta që kuron tharjen e lëkurës gjatë dimrit gjendet në kuzhinë Gjatë periudhës së ftohtë, asgjë nuk është më e sikletshme sesa lëkura e thatë dhe të çarat e duarve. Dhe periudha më e
Pse nuk duhet t'i përdorni më kurrë kaloriferët për t'u ngrohur Ditët e ftohta kanë mbërritur, ndonëse ende nuk kemi prekur zyrtarisht stinën e dimrit. Kjo është koha kur nuk ka asgjë
Bashkë me dimrin vjen dhe acarimi i lëkurës: 4 këshilla për duar të buta bebi Nodnjëherë i kushtojmë një rëndësi shumë të madhe kujdesit të lëkurës dhe harrojmë edhe pjesë të tjera delikate të trupi
Bëhuni gati për dimrin, këto janë palltot më trend të momentit (FOTO LAJM) Të gjithë adhuruesit e modës e dinë mirë që dimri, përveç shumë veshjeve të tjera, pallton e ka identifikuese. Temperatu
5 veshjet që të famshmit i mbajnë gjatë gjithë dimrit (FOTO LAJM) Rehatia në veshje nuk njeh famë, i ftohti gjithashtu, prandaj ka disa elementë veshjeje prej të cilave as të famshmit nu
Çfarë duhet të keni parasysh rreth përdorimit maskës gjatë dimrit? Dimri tashmë është këtu me ne, këtë herë jo vetëm me sëmundjet e zakonshme, por edhe me një rritje numri të rasteve me C
Vitamina që mund t’ju ndihmojë për rënie në peshë gjatë dimrit Një studim nga shkolla mjekësore austriake, 'MediUni Vienna', thotë se vitamina A në të vërtetë mund funksionojë për hum