999 rezultate për

impiantin

Stadiumi modern i Kukësit merr formë (FOTO LAJM) Në “Zeqir Ymeri’ po vijojnë punimet dhe me shumë gjasa ato do të mbyllen para startit të sezonit të ri nëse vijohet me k
Në Danimarkë 200 nxënës po e zhvillojnë mësimin në stadium Danimarka po tenton të rinisë jetën pas pandemisë Covid-19, me klubet sportive që janë ndër më aktivet në gjetjen e zgji
Stadiumi i Tottenhamit është gati, tifozët e inagurojnë me birra Totenhemi ka ngjallur shpresën e tifozëve se është gati të zhvendoset në stadiumin e ri, pasi tifozët kanë fotografuar f
Khabib tregon impiantin ku do të "luftojë" me Mayweather Dueli mes Khabib Nurmagomedov dhe Floyd Mayweather është gjithnjë e më pranë konkretizimit. Së fundmi luftëtari rus ësht
Çmenduri në impiantin e Lojërave Olimpike, pritet të shkatërrohet në ditët e ardhshme Impianti sportiv ku do të zhvillohet ceremonia e hapjes së Lojrave Olimpike Dimërore të “Pueongchang 2018” ende nuk ësht
200 kg eksploziv për të shembur impiantin atomik, pamje spektakolare nga Ohio (VIDEO) Pamje spektakolare ka ofruar për publikun shpërthimi dhe shembia e një centrali të vjetë nuklear në Cleveland të Ohio-s
EMRI/ Aksident tragjik në Itali, humb jetën 34-vjeçari shqiptar Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme i cili ka marrë jetën e një Shqiptari në superautostradën San Marinos në It
Banorët e Mbyetit në protesta/Kompania: Duam vend tjetër Pas protestave masive për impiantin e përpunimit të mbetjeve në qytetin e Fierit, kompania koncecionare kërkon ndryshim
Rikthehet furnizimi me ujë të pijshëm në të gjithë rrjetin e shpërndarjes UKT ka njoftuar se është rikthyer furnizimi me ujë të pijshëm në të gjithë rrjetin e shpërndarjes, pas problemeve të shf
Japoni, shpërthim në impiantin kimik, 5 të vdekur Të paktën pesë persona kanë humbur jetën nga një shpërthim i ndodhur në një fabrikë lëndësh kimike në zonën qendrore të
Algjeri, gjenden 15 persona të djegur në impiantin e gazit Pesëmbëdhjetë trupa të djegur janë gjetur në impiantin e gazit në Algjeri i cili është sulmuar nga një grup i ekstremis
90 milionë euro për impiantin e ujërave të zeza Kryeministri Berisha mori pjesë sot në mbledhjen e Këshillit të Rregullimit të Territorit teksa ka vlerësuar rëndësinë
Izrael, raketa godet impiantin e ndërtimit Qyteti jugor i Izraelit, Eilat është goditur nga një raketë ndërsa nuk janë raportuar të lënduar. Shefi i policisë lokal
Koreja e Veriut shkatërroi impiantin bërthamor Koreja e Veriut shpërtheu një kullë ftohjeje të një impianti të saj bërthamor, vet&eu