999 rezultate për

impianti

Air Albania nominohet për çmimin "stadiumi më i mirë i vitit 2019" “Air Albania” nominohet për një çmim vërtetë special. Impianti i ri modern i ndërtuar në kryeqytetin shqiptar është përz
Stadiumi plot: Albeu.com ju sjell pamje në brendësi të impiantit të ri (VIDEO) Kur duhen dhe 45 minuta nga starti i ndeshjes Shqipëri-Francë tifozët kanë mbushur plot stadiumin. Albeu.com ju sjell
UEFA mbërrin në Tiranë për Arenën Kombëtare Shqipëria do të presë Francën kampione të botës në stadiumin e ri kombëtar, në një ditë ku të pranishëm në impiant do të
PAMJET/ Shpërthen impianti i gazit, burri nuk i mbijeton flakëve, shpëton gruaja (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme pranë vendit të quajtur “Karahaxh”, ku një person është djegur në mak
Çfarë po ndodh me Arenën Kombëtare? Shtyhet për një datë tjetër inagurimi Arena Kombëtare nuk do të inagurohet as në muajin shtator. Stadiumi u premtua për tifozët në muajin shtator por punimet
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, por sa kushtoi impianti? Punimet rreth ndërtimit të stadiumit "Arena Kombëtare" në Tiranë po shkojnë drejt fundit. Drejtuesit e Federatës Shqipta
Ish-kapiteni Cana viziton ambjentet e "Arenës Kombëtare" Edhe pak kohë kanë mbetur nga përfundimi i stadiumit "Arena Kombëtare" në kryeqytet. Impianti modern ka marrë formë, tek
Stadiumi i Tottenhamit është gati, tifozët e inagurojnë me birra Totenhemi ka ngjallur shpresën e tifozëve se është gati të zhvendoset në stadiumin e ri, pasi tifozët kanë fotografuar f
Khabib tregon impiantin ku do të "luftojë" me Mayweather Dueli mes Khabib Nurmagomedov dhe Floyd Mayweather është gjithnjë e më pranë konkretizimit. Së fundmi luftëtari rus ësht
Merr formë "Arena Kombëtare", këto janë pamjet e impiantit të ri (VIDEO) Vijojnë me ritme të shpejta punimet për ndërtimin e “Arenës Kombëtare”. Ditën e sotme, Federata Shqiptare e Futbolli
Krijohet impianti i parë me panele diellore në Tiranë Tirana po nis një erë të re në shfrytëzimin e energjisë së pastër. Pas tarracave të gjelbra në disa prej institucioneve
Shpërthen impianti, 19 persona humbin jetën Një shpërthim i regjistruar në një park industrial, në provincën Sichuan të Kinës, ka shkaktuar vdekjen e 19 personave d
Shikoni ç'koreografi fantastike kanë krijuar tifozët e Friorentinës për nder të Astorit (FOTO LAJM) Në “Artemio Franchi”, për ndeshjen me Beneventon ishin të pranishëm rreth 35 mijë tifozë pikërisht për të nderuar Astori
Çmenduri në impiantin e Lojërave Olimpike, pritet të shkatërrohet në ditët e ardhshme Impianti sportiv ku do të zhvillohet ceremonia e hapjes së Lojrave Olimpike Dimërore të “Pueongchang 2018” ende nuk ësht
Rivendoset në punë impianti i Bovillës, rinis furnizimi me ujë i qytetarëve Pas situatës së vështirë që sollën reshjet e dendura të shiut që përfshinë gjithë vendin, për qytetarët e Tiranës vjen n
Impianti i mbetjeve në Fier, PD: LSI po tallet me njerëzit Vetëm një ditë pas deklaratës së kreut të LSI në Fier, Nimet Musaj, ka reaguar kreu i Partisë Demokratike në Fier, Luan
Impianti i mbetjeve në Fier, LSI shprehet kundër ndërtimit Banorët e Fierit prej disa kohësh gjenden në protesta kundër ndërtimit të impiantit të mbetjeve urbane. Mësohet se n
Impianti i plehrave në Fier, banorë të tri fshatrave dalin kundër Tre fshatra në Fier janë ngritur në protestë për shkak të vendosjes së makinerive për fillimin e punimeve të impiantit t
200 kg eksploziv për të shembur impiantin atomik, pamje spektakolare nga Ohio (VIDEO) Pamje spektakolare ka ofruar për publikun shpërthimi dhe shembia e një centrali të vjetë nuklear në Cleveland të Ohio-s
EMRI/ Aksident tragjik në Itali, humb jetën 34-vjeçari shqiptar Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme i cili ka marrë jetën e një Shqiptari në superautostradën San Marinos në It