999 rezultate për

immobile

Immobile harron të zgjohet, "tërbohet" Dortmundi “Vetëm pesë minuta dhe pastaj zgjohem.” Por në fakt, Ciro Immobile nuk është zgjuar fare, duke munguar kështu në një int
Immobile shet shtëpinë në Dortmund, Milani gati Ditët e Ciro Immobiles te Borussia Dortmund janë të numëruara. Sulmuesi italian do të largohet nga nënkampionët e Gjerma
Immobile në shitje, Milani nis takimet Ciro Immobile është në merkato. Sipas asaj që raporton "Sport Mediaset", Borussia Dortmund ka vendosur edhe çmimin me të
Xhaxhai i Immobiles arrestohet për fajde Mes dy personave të arrestuar nga Guardia di Finanza në Napoli me akuzën r fajdeve gjendet edhe xhaxhai i sulmuesit të B
Nga Verratti te Immobile, ja 6 objektivat italiane të Milanit (FOTO LAJM) "Milani i nesërm do të jetë italian, i ri dhe i bazuar në sektorin e të rinjve". Këto ishin fjalët e djeshme të Silvio B
Trapattoni paralajmëron Juven: Kujdes Borussian e Immoobilen Champions League po afron, me raundin e 1/8 të finaleve që pritet të startojë pas rreth një muaji. Përballjet e shumëpri
Babai i Immobile: Milan? Është mirë te Borussia Merkatoja e Milanit rrotullohet rreth sulmuesve. Gati për tu larguar nga Milanello janë Giampaolo Pazzini, i cili dëshir
Mainz mposht Dortmundin, Immobile humb penallti (VIDEO) Dortmund është mposhtur me rezultatin 2-0 nga Mainz. Të dy golat e vendasve u shënuan në pjesën e dytë në një ndeshje që
Klopp: Ia dalim edhe Marco Reus Jurgen Klopp beson se Borussia Dortmund mund t’ia dalë edhe pa Marco Reus. Sulmuesi i skuadrës verdhezi u dëmtua në sfid
Klopp: Immobile vuajti Botërorin e Italisë Borussia Dortmund riniset në sezonin e ri pa një lojtar që deri më sot ka qenë thelbësor, Robert Lewandowsk-in që kaloi
Balotelli i dashuruar, qesh dhe bën shaka me Immobilen (VIDEO) Lajmi i martesës së Mario Balotellit me Fanny Neguesha nuk ka kaluar pa u vënë re në "Casa Azzurri". Në stërvitjen e fun
"Prandelli-Immobile? S'mund të jenë bashkë" Paraqitja e Ciro Immobiles në ndeshjen miqësore që Italia fitoi 5-3 me Fluminensen ishte fantastike pasi sulmuesi më i r
E kryer! Immobile te Borussia Tashmë është vendosur një shtrëngim duarsh mes Torinos dhe Juventusit ka sanksionuar akordin për shitjen e Ciro Immobile
Barça do Immobilen, Benatia një hap larg Kryegolashënuesi i Serie A, Ciro Immobile, përfundon në interesimin e Barcelonës. Lajmi jepet nga e përditshmja sportive
Immobile te Borussia, akordi një hap larg Sulmuesi italian Ciro Immobile, i cili është në bashkëpronësi mes Juventusit dhe Torinos, pritet të luajë sezonin e ardh
Tevez: Immobile? Do më pëlqente të luaja me të Shkëlqimi i Ciro Immobile rrezikon të ndezë një "luftë" mes Juventusit dhe Torinos për kartonin e sulmuesit italian. Vle
Perla e Immobiles se ndal dot Romën (VIDEO) Roma ka arritur të realizojë gol në momentet e fundit të ndeshjes kundër Torinos dhe të arkëtojë pikë të plota në Olimpi
7 emra për sulmin e Juventus (FOTO LAJM) Duket se Juventus dhe Fernando Llorente kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe në verë sulmuesi bask do të zbarkojë në Tori
Immobile: Juve, jam gati (VIDEO) Ciro Immobile, tani për tani te Genoa, por në bashkëpronësi me Juventus-in, mund të jetë përforcimi i duhur për Antonio
Serie A, të gjithë pas Immobile (VIDEO) Edhe pak më shumë se dy javë kanë mbetur nga hapja e merkatos dimërore dhe skuadrat e Serie A, "mbi dhe nën rrogoz" janë