999 rezultate për

immobile

Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Lazio fiton me përmbysje ndaj Fiorentinës (VIDEO) Skuadra e vogël e kryeqytetit, Lazio, ka shënuar një fitore speciale kundër Fiorentinës, me përmbysje, me rezultatin 2:1
Edhe Ciro Immobile bie në "radarët" e sheikëve të Newcastle Arabët e Newcastle United shënjestrojnë Ciro Immobilen si goditjen e madhe për sulmin. Kryegolashënuesi i Serie A pëlqeh
Man.United vihet pas sulmuesit më të mirë në Serie A Pas Liverpulit dhe Napolit, tani edhe Manchester United është futur në garë për sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile. Si
Lewandowski parakalon Immobilen në garën për "Këpucën e Artë" Me rifillimin e kampionateve kthehet e ethshme edhe gara për fitimin e "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-2020. Nëse par
Premtimi i madh Jessica për Immobilen nëse Lazio fiton kampionatin: Do të dhuroj një tjetër fëmijë (FOTO LAJM) Jessica Malena, gruaja e Ciro Immobiles në lidhje direkte në Instagram me faqen "Che fatica la vita da bomber" i ka bërë
Gruaja e Immobiles jep një premtim të madh nëse fiton titullin Gruaja e Ciro Immobiles, Jessica i ka dhënë një premtim të madh nëse burri i saj fiton titullin e ligës italiane. Në
Immobile shpërthen ndaj Emery: Më tha të qëndroja dhe më pas ai më nxori nga ekipi Sulmuesi, në Instagram live, nuk ka hezituar të kritikojë trajnerin e tij te Sevilla në sezonin 2015-16, shkruan Albeu.c
Immobile beson se Inzaghi është i ngjashëm me Jurgen Klopp Sulmuesi italian, Ciro Immobile ka bërë një krahasim mes trajnerit aktual te Lazio që është duke bërë një punë të shkëlq
Gruaja publikon video sensuale, Immobile bëhet xheloz (VIDEO) Periudha e izolimit të çiftit Imobile vazhdon të ekspozohet në rrjetet e tyre sociale, me sulmuesin e Lacios që luan vid
"Shkofsh në djall", Immobile i kthehet keq doktorit që thumboi italianët Sulmuesi i Lacios, Ciro Immobile, i është drejtuar me tone të ashpra doktorit Christian Jessen. Ai akuzoi shtetin italia
Po zhvillon një super sezon, Immobile: Po përpiqem të shkëputem nga Ronaldo dhe Lukaku Lazio ka arritur të fitojë mbrëmë një nga ndeshjet më të rëndësishme te sezonit, atë përballë një kundërshtari direkt si
Immobile: Dua ta thyej rekordin e Higuain Lazio i Simone Inzaghi arriti ta mposht 5-1 Samdorian. Ciro Immobile është golashënuesi më i mirë në Serie A teksa su
Ndeshje spektakolare, Lazio barazon disavantazhin e 3 golave në minutat e fundit (VIDEO) Lazio ka arritur një barazim të madh ndaj Atalantas. Ekipi nga Roma, fillimisht ishte duke humbur 0:3 nga pjesa e par
Ciro Immobile e "djeg" me të dashurën në pishinë (FOTO LAJM) Ciro Immobile po shijon në maksimum ditët e fundit të pushimeve bashkë me bashkëshorten e tij. Jessica Malena, para s
Immobile përfshihet në skandalin e trukimeve në Spanjë “Duke iu referuar lajmeve që kanë dalë në disa media, sipas së cilave emri i klientit tim është përmendur gjatë përgjimi
Ndizet "lufta", Immobile sulmon dy yjet e Milanit Polemikat e takimit mes Lacios dhe Milanit vazhdojnë të jenë të freskëta. Në fundin e sfidës pati një sherr masiv mes Ac
Lazio në avantazh përballë Fiorentinës fal magjisë së Immobile (VIDEO) Lazio ka zhbllokuar ndeshjen që po luan në fushën e Fiorentina-s në minutën e 23-të. Autori i golit ka qenë Ciro Immo
Ciro Immobile do të bëhet baba sërish, “goli” i tretë është djalë Ciro Immobile do të bëhet baba për herë të tretë, shkruna Albeu.com Sulmuesi i Lazios, pas fitores 3-0 me Romën ia d
Formacionet zyrtare: Lazio - Milan Lazio dhe Milan do të luajnë sonte në "Olimpico" për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Skuadra e Simone Inzaghit do