999 rezultate për

imja

Vrasëse apo viktimë? Jetimja që bëri lëmsh botën gjen familje të re Fabula e filmit horror “Orphan” – në të cilën një çift adopton një grua të rritur që shtiret si fëmijë – është goxha e f
Princi Bin Salman pranon fajin: Eleminimi i gazetarit Khashoggi, përgjegjësi e imja Princi i Arabisë Saudite, Muhammed Bin Salman ka marrë përsipër përgjegjësinë në vrasjen e gazetarit saudit, Jamal Khash
Thaçi: Mos i bini në qafë Vuçiçit, ideja për kufirin është vetëm e imja Presidenti Hashim Thaçi thotë se ideja e korrigjimi të kufijve është e tij dhe ai është angazhuar edhe në Samitin e Berl
Rama sfidon Berishën: Tropoja do të jetë e imja Kryeministri Edi Rama deklaroi nga Librazhdi se nuk do të ketë asnjë ulje në tryezë me opozitën që mund të negociohen mb
Kourtney Karadashian, e lidhur me këngëtarin e njohur? Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u tha se ishin në një lidhje. Të dy janë miq prej vitesh dhe jetojnë në të një
Haziri: Ideja që Presheva t'i bashkohet Kosovës është e imja dhe jo e Thaçit Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri thotë se presidenti aktual, Hashim Thaçi në vitin 2011 kishte qëndrim ndrys
I riu nga Kosova çmendet pas shkodranes: O e imja, o e askujt! “E imja ose e askujt tjetër”, përfundon në pranga i riu nga Kosova, që udhëtoi 282 km rrugë për t’i shprehur dashurinë
“E imja ose e askujt”, 23 vjeçari kërcënon me armë 37 vjeçaren në Shkodër Një djalë 23 vjec nga Vushtrria ka ardhur në Shkodër për ti shprehur dashurinë një gruaje 37-vjeçare. Por i gjendur p
Balla i përgjigjet Bashës për makinën me drogë: S'është e imja Kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla ka reaguar lidhur me denoncimin e bërë nga kreu i PD, Lulzim Basha. Bas
Valverde komplimente Romës për shpirtin e treguar, pranon dhe fajet e eleminimit Ernesto Valverde për elemeinimin e Barcelonës cilëson fajtor zgjedhjet e tij. Ai pranon që të marrë të gjitha përgjegjës
U martua pa dëshirën e familjes, Votimja refuzohet si vajzë edhe pas 6 vitesh Votimja ishte personazhi i radhës që kishte zgjedhur programin "Dua të të bëj të lumtur" për të rrëfyer historinë e dash
Barbana rrënqeth me fjalët për Ergi Dinin: Një pjesë e imja nuk jeton më! (FOTO LAJM) Ndërkohë ku ka kaluar më shumë se një vit nga ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit Ergi Dini, plaga në familjen e tij ë
Hala: Kandidimi ishte një iniciativë e imja personale Në garën për kreun e ri të Federatës Shqiptare të Futbollit më 7 shkurt nuk do të jenë vetëm Duka dhe Fino, por edhe Shp
I riu fiksohet keq pas 14-vjeçares: Ose e imja, ose e askujt! Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Divjakë, ku një 22-vjeçar qëlloi me armë nda
Zaev: Ligji për gjuhët është meritë e imja Kryeministri Zoran Zaev, duke folur për ligjin për përdorimin e gjuhëve në emisionin "Rruga Drejt" deklaroi se ligji ësh
Zaev: Ligji për gjuhët është meritë e imja Kryeministri Zoran Zaev, duke folur për ligjin për përdorimin e gjuhëve në emisionin Rruga Drejt deklaroi se ai është me
Mesazhi rënqethës i mikes së ngushtë të Adelës: O Zot ma kthe! Vdekja e parakohshme e gazetares Adelajda Xhamani ka prekur shumë zemra. Ama më shumë se të gjithë këtë ikje e vuajn
"Mu duk sikur bota nuk ishte e imja dhe doja të vrisja veten", rrëfimi tronditës i gruas Depresioni është konsideruar si ‘Sëmundja e shekullit’ dhe shpesh personat që vuajnë nga ky çrregullim shpesh kalojnë në
Erind Selimaj: Kushdo që të vijë do të jetë rezervë e imja Erind Selimaj u jep fund aludimeve për të ardhmen e tij. Ai jep siguri për katërkëndorin dhe paralajmëron lojtarët e ard
Bojaxhi: Konfiskojmë pasuritë e pajustifikuara të politikanëve (VIDEO) Partia Sfida për Shqipërinë propozon që politikanët t'i nënshtrohen vettingut dhe kontrollit të pasurisë së tyre. Në