999 rezultate për

imituar

Nga 5 mijë deri në 12 mijë dollarë, ky është koleksion i limituar i iPhone 12 Pro (FOTO LAJM) Phone 12 Pro mund të cilësohet në internet si telefoni që të gjithë njerëzit kërkuan, po natyrshëm lind pyetja se kush k
Mbappe i fiksuar pas CR7, ja momentet më pikante kur ka imituar portugezin (FOTO LAJM) Që Kylian Mbappe frymëzohet nga CR7 kjo nuk ka dyshim, shkruan Albeu.com. Është vetë francezi që ka deklaruar kohët e
Edhe pse minutat i ka të limituara Shaqiri me pagë më të lartë se lojtarët titullarë te Liverpool (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është ndër lojtarët më të paguar në Liverpool dhe madje më i paguar se disa prej futbollistëve të pazëve
Ngjashmëria me Barack Obamën i ka ndryshuar jetën, tani ka vetëmn një ëndërr (FOTO LAJM) Që nga fillimi kur Barack Obama mori detyrën si Presidenti i 44-të i Shteteve të Bashkuara, në vitin 2009, Ilham Anas ës
Ngjashmëria me Barack Obaman i ndryshoi jetën këtij njeriu (FOTO LAJM) Që kur Barack Obama mori detyrën si Presidenti i 44-të i Shteteve të Bashkuara, në vitin 2009, Ilham Anas është bërë i f
Gjendet i vdekur taksisti në Shkup Ministria e Punëve të Brëndshme ka njoftuar se një taksist është gjetur sonte I vdekur nën stacionin hekurudhor në Shkup
Nuk la moderatore shqiptare pa imituar, aktorja tregon si e pritën VIP-et Delinda Disha ka imituar në Portokalli disa personazhe të moderimit si Jonida Shehun, Aurela Gaçen, Alketa Vejsiun e Arb
Aktorja e dashur e humorit jep detaje nga jeta e saj Aktorja e talentuar Delinda Disha ishte një nga të ftuarat e Bieta Sulos në studion e “Ftesë në 5”. Edhe pse jemi mës
Rezart Veleshnja zbulon sekretin e bisedës me Arian Çanin (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja është një prej aktorëve më të pëlqyer të humorit në Shqipëri. Rolet e tij kanë qenë të memorizueshme
Roveshata e Ronaldos kthehet në modë, gazetari thyen këmbën duke e imituar (VIDEO) Roveshata e Cristiano Ronaldo kundër Juventusit po kthehet në një modë. Të gjithë futbolldashësit duan që ta provojnë dh
Moderatorja ironizon Portokallinë: Ngelët duke na imituar neve të Klanit Imitimet e tij janë me nam, nga politikanët e deri tek personazhet e show bizz-it apo persona jo publikë. Rezart Velesh
iPhone 8 arrin në sasi të limituara, mësohet çmimi i tij Pritet që Apple javën e ardhshme të prezantojë linjën e re të iPhone dhe çdo ditë ka informacione të reja derisa po i af
Armando Sadiku i festoi dy golat duke imituar një kuzhinier turk (VIDEO) Armando Sadiku ishte përcaktues dje në mbrëmje në sfidën ndaj Izraelit duyke shënuar dy gola fantastik. Bomberi i kombët
Audi shton një version të limituar Black Edition të A4-shit të ri Audi ka shtuar disa modele Black Edition në treg të serive të saj, e tani ka shtuar edhe një Audi A4 të ri Black Edition
Dybala rinovon me Juven, Edi Rama e feston në këtë mënyrë (FOTO) Paulo Dybala sot ka rinovuar kontraën me Juventusin deri në vitin 2022, duke i dhënë fund zërave për një largim të munds
Nokia 3310, edicion i limituar që kushton 3000 dollarë Në Kongresin Botëror të Celularëve (MWC 2017) HMD ka lançuar telefonin shumë të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka tërh
Një jetë të tërë duke e imituar, Flori flet për takimin e parë më Ramën: Ja ç’më tha Florian Binaj i cili njihet nga publiku si "Rama 2" për shkak të rolit që ka luajtur prej 12 vitesh i ftuar në emisionin
Amazon tashmë me hapësirë të pa limituar Amazon sapo ka njoftuar për lëshimin e një plani të ri që mundëson hapësirë të pa limituar. Shërbimi i ri do t’i lejo
Modeli i ri Bugatti Chiron do të arrijë shpejtësi 467 km/h Detaje të reja kanë rrjedhur për modelin e shumëpërfolur të Bugattit, Chiron, që premierën do ta ketë në mars në panairi
Djaloshi sirian që imiton Ronaldon (VIDEO) Refugjati i vogël sirian, që u godit nga kameramanja hungareze, është një tifoz i çmendur i Real Madrid dhe yllit portug