999 rezultate për

imiton

Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
Video epike, Lumi B imiton Taynën duke bërë twerk (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha mbajtën një festë gjigante baby shower për të voglën e tyre që shumë shpejt
"Fjalimi i parë jo keq", Tahiri nxjerr videon e rrallë me fëmijët e tij (VIDEO) Ish ministri Saimir Tahiri ditën e sotme nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit momentete nga përditshmëria me fëmijët e
Njihuni me 12 vjeçarin që imiton perfekt Messin (VIDEO) Mishal Abulais, vogëlushi 12 vjeçar ka aftësi të jashtëzakonshme me topin, shkruan Albeu.com. Ai jeton në Kerala të
Ju kujtohet Lemina? Ish-mesfushori i Juves imiton më së miri ganezët (VIDEO) Mario Lemina, mesfushori i Galatasaray, i huazuar nga Southampton, ka postuar këtë video në Instagram. Ish-mesfushor
Njihuni me vogëlushin që shënon dhe imiton yjet e futbollit (VIDEO) Një vogëlush ka imituar më së miri golat e yjeve botërorë duke filluar nga Maradona e deri të Ronaldo. Këtë ai e ka
"I shikoja që më imitonin, nuk e përballoja dot", 28-vjeçarja rrëfen historinë e trishtë Enkelda, një 28-vejçare ka treguar historinë trishtë ët jetës së saj, pasi lindi me një problem tek të dyja këmbët, që
Haaland imiton festimin e Ronaldos (VIDEO) Ndërsa Dortmund po pret të zhvillojë mbrëmjen e sotme ndeshjen ndaj PSG-s në Champions League, Erling Haaland duket se p
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, moderatorja shqiptare imiton Loredanën dhe do të kënaqeni (VIDEO) Loredana tashmë ka "krijuar" stilin e saj të veçantë dhe po pëlqehet shumë jo vetëm në shqipëti dhe gjermani po edhe ndë
Butrint Imeri imiton Profesorin e "La Casa del Papel", rrethohet me maskat e Salvador Dali (VIDEO) “M’ke rrejt” është kënga e fundit që Butrint Imeri publikoi. Videoklipi ka skena të ngjashme me filmin “La Caca del
Video epike: Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin dhe do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Për shkak të tërmetit që tronditi Shqipërinë me datë 26 Nëntor, puntata e përgatitur posacerisht për festat e Nëntorit n
Konkurrenti e imiton në mes të emisionit, Renato Mekolli bën reagimin e papritur (VIDEO) Këtë puntatë të "Hell's kitchen" nuk ka pasur vetëm të bërtitura e sherre, por edhe humor. Një nga konkurrentët, Rezarti
Fifi ia ngre nervat Luanës? Prisni ta shihni si e imiton moderatoren! (VIDEO) Një ditë pas festivalit "Kënga Magjike" që u mbajt dje mbrëma, këngëtarja Fifi ishte e ftuar në emisionin e Top Channel,
Ju prezantojmë me vogëlushen 4 vjeçare që imiton më së miri VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme e ftuar në emisionin e pasdites nga Rudina, ishte një vajzë e vogël, një modele dhe blogere e vërtetë. Ajo
Ju prezantojmë me vogëlushen 4 vjeçare që imiton më së miri VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme e ftuar në emisionin e pasdites nga Rudina, ishte një vajzë e vogël, një modele dhe blogere e vërtetë. Aj
E imitonte në Portokalli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ia thotë troç në emision Julian Dedës (VIDEO) "Vip-at në politikë", kjo ishte tema e kësaj të mërkure në "Soirée" me Jonida Shehun në Top Channel. Memli Krasniqi,
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
E imagjinoni dot Xhodën si Enca? Aktori e imiton në mënyër perfekte (FOTO LAJM) Prej disa javësh moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, pas suksesit së filmit të parë "2 Gisht Mjaltë", ka filluar xhirimet
Djali i vogël imiton me përpikmëri Michael Jackson, video bëhet virale (VIDEO) Një video e bukur e një djali të vogël që vallëzon si Michael Jackson është bërë tashmë virale në rrjetet sociale. Në p
Olsi Bylyku imiton Noizyn, video do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO) Mbrëmjen që shkoi, stafi i filmit ‘Falco’ që po realizohet nga Bes Kallaku, janë bërë bashkë për të festuar dhe videot n