999 rezultate për

imeraj

Përçahet Prokuroria prej Bashës, Elisabeta Imeraj akuza vartësve të saj Dosja e shumëpërfolur e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktuali
Ndau burrin se rrahu anëtaren e KPK, Elizabeta Imeraj: I papërgjegjshëm! Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elizabeta Imeraj deklaroi të mërkurën se kishte kërkuar ndarjen nga bashkëshorti, pa
Prokuroria urdhëron shoqërimin me forcë të Bashës Kreu i Partisë Demokratike, ditën e sotme nuk u paraqit në Prokurori por dërgoi një letër institucionit ku shprehej se d
Përgjimet e "Bild"? Imeraj e kalon pa përgjigje pyetjet për "spiunin" e dosjes 339 Drejtuesja e prokurorisë së Tiranës u tregua e rezervuar për të dhënë informacion lidhur me hetimet e nisura për "nxjerr
E BUJSHME/ Kërkoi "kokën" e Tahirit, kush është drejtuesja e re e Prokurorisë së Tiranës Prokurori i Tiranës, Dritan Rreshka është shkarkuar dje nga detyra. Kjo pasi ai nuk e kaloi Vettingun. Ditën e sotme
Një grua, kush është prokurorja e hekurt që kërkon "kokën" e Tahirit (FOTO LAJM) Elisabeta Imeraj është njëra prej tre prokurorëve të Krimeve të Rënda që ka firmosur kërkesën për arrestimin e Saimir Ta
A do nisin hetimet ndaj Imerajt? Prokuroria merr vendimin Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk do të fillojë hetimet ndaj Besnik Imerajt. Ish-anëtari i Gjykatës Kushtetuese u dor
Ish-gjyqtari përfundon në prokurori për fshehje pasurie Besnik Imeraj, ish-anëtar i Gjykatës Kushtetueses nuk i shpëton hetimit. Pavarësisht se prokuroria e Tiranës deklaro
Ndjekje penale për zyrtarin e lartë, reagon vetë Ymeraj Dorëheqja është parë si një shpëtim për shumë nga anëtarët e gjykatës për t'i shpëtuar sitës së drejtësisë. Një ndër
U largua nga Kushtetuesja, ndërpritet vettingu për gjyqtarin Imeraj Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur ndërprerjen e vettingut për gjyqtarin e Gjykatës Kushtetuese, Besnik Imer
Gjykoi Metën dhe Bashën, kush është gjyqtari që dha dorëheqjen Ditën e sotme është dorëhequr anëtari i Gjykatës Kushtetuese Besnik Imeraj. Por kush është Besnik Imeraj? Imeraj
Shullazi kërcënon prokuroren që kërkoi kokën e Tahirit: Kam inçizime për ty Ishtë një seancë me tension ajo e sotmja ku në sallën e gjyqin u paraqit si dëshmitare, noterja Aida Spahiu. Kjo e fu
Kush është prokurorja "mitroloz" që debatoi edhe me pedagogen e saj në "gjyqin" ndaj Tahirit Elisabeta Imeraj ishte në treshën e prokurorëve të Prokurorisë së Krimevë të Rënda që po mbrojnë sot akuzën në Këshillin
Plas sherri në Këshillin kundër Tahirit, socialistja thumbon keq prokuroren Prej disa orësh po vazhdon me vrull diskutimi në Këshillin e Mandatëve ku po fliten në lidhje me akuzat ndaj ish-ministr
Heqja e vizave, kreu i Kushtueses i kërkon llogari Lu-së: Tregoni arsyet e heqjes së vizave Pas akuzave të Kryeprokurorit Adriatik Llalla për presione jo diplomatike të ambasadës së SHBA-së dhe ambasadorit Lu, ës
Japin dorëheqje kryetari dhe nënkryetari i LHK “Ali Hadri” në Deçan Kryetari dhe nënkryetari i Lidhjes së Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” në Deçan, Selim Lokaj e Shkodran Imeraj, kanë
Vrasja në Dhërmi, thika e fikje cigaresh në trupin e kamerierit Kamarieri Denis Vyshka është masakruar me mjete të forta dhe thika. Në këtë konkluzion kanë arritur hetuesit pas kqyerje
Vrasja e kamarierit, policia arreston pronarin e lokalit Pronari i një lokali në Dhërmi u arrestua sot nga policia pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj kamarierit i cili u gj
Makina del nga rruga, vdes 24 vjeçari Një 24 vjeçar është aksidentuar për vdekje paraditen e sotme në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, në vendin e quajt
Ndarja nga jeta e Hanës, dosja e “Remzi Hoxhës” në duart e Imeraj Pas ndarjes nga jeta të prokurorit Xhevat Hana, dosja ndaj tre ish-zyrtarëve të lartë të SHIK-ut të cilët akuzohen për p