999 rezultate për

imazhin

Ibra akuza ndaj video-lojërave të famshme: Po përdorin emrin dhe imazhin tim Zlatan Ibrahimovic është tërbuar me kompaninë e famshme të video-lojërave “EA SPORTS FIFA”, teksa ka shpërthyer nëpërmje
Ramës nuk i del inati me mediat: Na morën në qafë (VIDEO) Kryeministri Rama ka qenë sot në Kashar, ku bashkë me Veliajn dhe Gjylametin panë nga afër përfundimin e rindërtimit të
Enca provokon ndjekësit me imazhin gjysmë e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja ka publikuar një fotografi pa grim dhe bluzë për ndjekësit e saj. Bukuroshja Enca Haxhia, është mjaft akt
I shpëtoi mrekullisht aksidentit me motorr, pilotja publikon imazhin rrënqethës të shpinës (FOTO LAJM) "Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurr
Xhensila ka dy fjalë për operacionet plastike: S’mund të villni mbi imazhin tim! Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është padyshim një ndër artistet më të ndjekura dhe më të komentuara për shkak të pamjes së
Lorik Cana "viktimë" e përdhunuesit, si e përdorte imazhin e kapitenit për të joshur femrat David Gabrieli, një shtetas francez që jeton në Sidnei, është akuzuar për sulm seksual ndaj katër femrave që njohu në ap
Trump i dhuron Vuçiç "Çelësin e Shtëpisë së Bardhë" Presidenti Donald Trumpi i ka dhuruar homologut Vuçiç, në mënyrë simbolike “Çelësat e Shtëpisë së Bardhë”. Dhurata si
"Kanë tentuar të shesin me imazhin tim", Einxhel regon pse do të mungojë në ekran (FOTO LAJM) Prej kohësh është një ndër moderatoret sportive më të përfolura shqiptare e cila ka ngritur zërin sa herë që i është cën
Shkencëtarët ‘fatlum’ marrin imazhin e ri të Jupiterit Fotografitë janë disa nga imazhet më të mprehta infra të kuqe të Jupiterit të marra ndonjëherë nga Toka. Shkencëtarët
Ministria e Lleshajt padit PD: Na dëmtuan imazhin, 1 milionë lekë dëmshpërblim! "Ministria e Brendshme kërkon nga Gjykata të njohë dëmin moral që ka shkaktuar Partia Demokratike në akuzat e saj, duke
Arbenita Ismajli vë në fokus gjoksin në imazhin e fundit Arbenita Ismajli ka bërë postimin e radhës në Instagram. Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë këto
NASA publikon për herë të parë imazhin e kometës ndëryjore Teleskopi i NASA, Hubble, iu ka dhënë njerëzve për herë të parë pamjet e një objekti ndëryjor, i cili besohet se ka ardh
U rritëm me imazhin e tyre, këta artistë u ndanë nga jeta në 2019 Këtë vit u ndanë nga jeta shumë artistë të mëdhenj që kanë kontribuar në artin shqiptar e që do mbeten gjithnjë në kujti
Wanda Nara festoi 33 vjetorin, shikoni dhuratën që i bëri Icardi (FOTO LAJM) Wanda Nara festoi 33-vjetorin e saj para pak ditësh, teksa kishte ftuar edhe shumë miq për të kaluar një natë speciale.
Sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani flet për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Është 50 vjeç, por Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për
E veshur me rozë dhe duke buzëqeshur, Ariana zbulon imazhin vogëlushes (FOTO LAJM) Dy ditë më parë në familjen Fejzullahu u shtua një anëtare e re, e cila tashmë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. B
Meghan thyen rregullat mbretërore, një kompani e tërë punon për imazhin e saj (FOTO LAJM) Që prej publikimit të lajmit se Meghan Markle dhe Princ Harry do të martohen, për dukeshën e Sussex kanë nisur qindra pr
Eksperimenti social me imazhin e sheikut, rezultati qaj e qesh Një eksperiment social i kryer në një nga dyqanet më luksoze të Hamburgut na bën me dije fuqinë e parasë, dhe gjërat me
Ricky Martin prezanton për herë të parë imazhin e të bijës (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti këngëtari i njohur, Ricky Martin dhe partneri i tij Jwan Yosef u bënë prindër të një vajzë. Në
Vajza 6-vjeçare Kim Kardashian në hapat e mamit, nxit reagime me imazhin e fundit (FOTO LAJM) Fëmijët e familjes së famshme Kardashian kanë realizuar disa fotografi së bashku. Me këtë rast familja e njohur kanë