999 rezultate për

imazhi

Anëtari i ri i KLP-së nën hetime, a po rrëzohet imazhi i Vetingut? Zgjedhja e prokurorit të Rrethit Gjyqësor Shkodër, Vatë Staka si anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë më 11 prill
Balla komenton protestat nga Gjermania: Këtu paqësore, në Shqipëri më qëllim prishjen e imazhit të vendit Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka krahasuar protestën e qytetarëve gjerman të cilët kanë dalë në rrugë duk
Gazeta gjermane nxin imazhin e Ramës, ja telefonata që e publikoi Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Madje
Thasë me para, sa ka fituar Kim Kardashian nga Instagrami (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga femrat më me ndikim në botën e modës dhe rrjeti i saj social Instagram numëron 136 milion n
Pamjet rrëqethëse, në flakët e "Notre Dame" shfaqet dy herë imazhi i Jezusit (FOTO LAJM) Imazhi i Jezusit, është shfaqur mes flakëve në Katedralen e Notre Dame mbrëmjen e së hënës, kur u përfshi nga flakët. Ky
Del fotografia top-sekret që i kushtoi Assange largimin nga ambasada (FOTO LAJM) Kjo duket që është fotoja që detyroi Ambasadën ekuadoriane të largonte Julian Assangen. Fotoja në fjalë tregon presid
Modelja 22-vjeçare pozon nudo shtatzënë (FOTO LAJM) Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian Vincent Cassel. Dhe supermodelja ka treg
Si e ndryshoi imazhin Admir Murataj dhe pse u zbulua më parë nga grekët Të tjera detaje zbulohen orë pas ore për grabitjen e së martës në Rinas dhe një prej autorëve të saj që mbeti i vrarë.
A po e pastron Rama imazhin e vendit? Përgjigjet avokat Ngjela (VIDEO) Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 komentoi deklaratat e kryeministrit Rama se po përpiqe
Sulme dashakeqe për të dëmtuar imazhin e EHW Kompania EHW, ka reaguar pas sulmeve të ditëve të fundit në media. EHW deklaron se këto sulme kanë qellim prishjen e
Kastrioti reagon për dhunën ndaj futbollistëve të Skënderbeut (FOTO LAJM) Pas dhunës së ushtruar futbollistëve të Skënderbeut, ka reaguar edhe klubi Kastriotit në rrjetet sociale. Në reagimin
Për pak ditë bëhet nënë, Elita Rudi pozon me barkun e "fryrë" (FOTO LAJM) Elita Rudi është një nga moderatoret me të dashura në Kosovë por që gëzon simpati të madhe edhe nga publiku shqiptar.
Një rrugë e dy punë, Ermali tenton t’i pastrojë imazhin edhe Elvanës Që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale. Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi as ka bërë ndon
Mozzik publikon imazhin e ëmbël të vajzës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik, duket se është shumë i lidhur me vajzën e tij të sapolindur, Hanan. Gjatë këtyre javëve Moz
Fotografi jep detaje për historinë që përloti botën BBC bisedoi me fotografin Sağırlı – i cili tani punon në Tanzani – për të konfirmuar origjinën e fotograf
Plot 106 vite më parë, kjo është fotoja më e veçantë që do të shihni sot Sot shënohet 106 vjetorit të krijimit të Ushtrisë Shqiptare. Pasi shpalli pavarësinë, qeveria e Ismail Qemalit fillo
FSHF reagon menjëherë pas incidentit racist në ndeshjen Partizani-Skënderbeu Federata Shqiptare e Futbollit shpreh shqetësimin e thellë dhe distancohet në mënyrë të prerë nga incidenti i djeshëm nd
Imazhet që kanë drithëruar botën (FOTO LAJM) Historia është e dokumentuar, por ato që kanë bërë histori janë fotot e mëposhtme. Nga një nënë që vajton fëmijët e s
Dua Lipa mbështet shqiptarët, publikon foton e Shaqirit dhe Xhakës Dua Lipa nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, në Instastory ka mbështetur dy lojtarët shqiptarë. Në
Revista “Time” ironizon Trump për situatën e emigrantëve në SHBA John Moore, fotografi fitues i çmimit Pulitzer që punon për agjencinë Getty Images, ka fotografuar emigrantë që kalojnë