999 rezultate për

imazheve

Sekretet e fotove perfekte, ja çfarë fshihet pas imazheve mahnitëse në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Por argëtimi fillon me të vërtetë kur shohim fotografinë e dytë e cila tregon gjithë evolucionin e fotografisë së parë.
Sfidat për një foto perfekte në Instagram (FOTO LAJM) Një modele ka publikuar fotografi qesharake të cilat ofrojnë një pamje të prapaskenave të nevojshme për realizimin e fot
Sfidat për një foto perfekte në Instagram (FOTO LAJM) Një modele ka publikuar fotografi qesharake të cilat ofrojnë një pamje të prapaskenave të nevojshme për realizimin e fot
Sfidat për një foto perfekte Instagram-i Një modele ka publikuar fotografi qesharake të cilat ofrojnë një pamje të prapaskenave të nevojshme për realizimin e fot
Nga bikini te torta, këto janë fustanet më të çuditshme të nuseve (FOTO LAJM) Dita e ceremonisë martesore është një ditë e rëndësishme dhe për shumë vajza përzgjedhja e fustanit të nusërisë është nj
Ushtria e Kinës mahnit botën (FOTO LAJM) Këtu janë mbledhur disa prej imazheve më të mahnitshme nga Kina, të cilat janë shkrepur në periudha të ndryshme kohore.
Ronela Hajati krejtësisht e transformuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati ka befasuar me ndryshimin e saj më të fundit. Pasi e pamë me flokët bjondë të shkurtër, tani
Fotot më të bukura dhe të çuditshme të dasmave në vitin 2017 (FOTO LAJM) "Fotografët pa frikë", një faqe interneti që tregon punën e fotografive më të mira të dasmave në botë, zbuloi kohët e fu
Sjellja e Policisë Bashkiake, irritim dhe ironi në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Fotoja e diteve te fundit në rrjetet sociale për të moshuarën që gjobitet, sepse shet qepë, ka shkaktuar reagim të madh
Imazhet më të bukura nga kualifikimi historik në "Euro 2016" (FOTO LAJM) Shqipëria arriti një kualifikim historik për në Europianin që do të zhvillohet gjatë verës së vitit të ardhshëm në Franc
Imazhet më të bukura në futboll nga java e kaluar (FOTO LAJM) Java që kemi lënë pas ka qenë e mbushur me shumë ngjarje. Albeu ka menduar që t'u sjellë një pjesë të imazheve më intere
Mrekullia e botës së luleve (FOTO LAJM) Kopshtet e luleve janë ambjenti më qetësues dhe relaksues për secilin në një mënyrë apo në një tjetër është dhe vendi ku
Ja çfarë ndërshkimi u jepet këtyre nxënësve (VIDEO) Shpesh ne kemi prirjen qw tw shikojmw dhunwn e ushtruar ndaj nxwnwsve, njw dukuri e cila shifet rwndom nw shkolla. Dhuna
Ja si mund të ngjiten 400 metra lartësi (VIDEO) Kevin Schmidt është një elektriçist që ngjitet deri në 457 metra lartësi vetëm për të ndryshuar një llambë elekrike.
Facebooku "bllokon" Lavdrim Muhaxherin Facebooku ia ka mbyllur llogarinë Lavdrim Muhaxherit. Nëse kërkoni tanimë me emrin "Lavdrim Muhaxheri" nuk mund të gj
Avioni i zhdukur, Kina shton kërkimet pas imazheve të reja (FOTO LAJM) Imazhet e reja satelitore kanë bërë që autoritetet kineze të dërgojnë edhe dy avionë të tjerë ushtarakë në Perth të Aust
Kur sfidon demat mund të përfundosh edhe kështu (FOTO-LAJM) Të sfidosh demat në garën tradicionale të San Firminos ka rreziqet e veta. Këtë gjë 31-vjeçari spanjoll, protagonist i k
Genta është kjo?! (VIDEO) Pop ylli shqiptar, Genta Ismajli, përveç flokëve të ndryshuara, ka ndryshuar edhe në fizikun e saj. Një video e këngë
Gafa e UEFA-s: Tifozja nuk qau për golin (VIDEO) Televizionet Gjermane e kapin ndërkohë dhe me UEFA-n. Drejtuesit e kanalit ARD kërkuan një takim me zyrtarët e qeverisë
Një alien ka parkuar afër planetit Mërkur! (VIDEO) Në këtë foto duket se një alien ka parkuar pranë Mërkurit! Objekti me madhësi gjigande sa të një planeti ka habitur astr