999 rezultate për

imazhet

Në shtëpi apo në zyrë? Imazhet që tregojnë se puna në karantnë është argëtuese (FOTO LAJM) Të punuarit nga shtëpia tani është kthyer në një gjë normale dhe nuk mund të konsiderohet më privilegj. Me fakte që v
Beteja njeri-mjedis, imazhet tronditëse që nuk do t'i ndahen njerëzimit (FOTO LAJM) Një foto e frikshme,teksa uji i rrëmbyeshëm gjatë përmbytjeve në Indi kishte marrë me vete edhe një peshkatar, ka fituar
Dalin pamjet, merr flakë hyrja e Bashkisë Kamëz (VIDEO) Pjesa e hyrjes së Bashkisë së Kamzës është përfshirë nga flakët. Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet n
"Photoshop" i dështuar, Rita Ora fshin menjëherë foton që po bënë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Rita OraRita Ora mori vëmendje me imazhet e fundit të publikuara. Këngëtarja u akuzua për Photoshop në fotot provokue
Çfarë po ndodh? Imazhet misterioze që do t'ju lënë pa gjumë (FOTO LAJM) Ka foto që tregojnë histori dhe fotografi që ngrenë shumë pyetje, duke ju bërë të pyesni veten se si është e mundur.
Shkencëtarët ‘fatlum’ marrin imazhin e ri të Jupiterit Fotografitë janë disa nga imazhet më të mprehta infra të kuqe të Jupiterit të marra ndonjëherë nga Toka. Shkencëtarët
"Covid-19 ka qenë që në janar", mjeku shqiptar publikon imazhet pulmonare Mjeku shqiptar Gëzim Xhepa pretendon se Covid-19 ka prekur Shqipërinë që në janar dhe për këtë ai ka publikuar disa imaz
Në shtëpi apo në zyrë? Imazhet që tregojnë se puna në karantnë është argëtuese (FOTO LAJM) Të punuarit nga shtëpia tani është kthyer në një gjë normale dhe nuk mund të konsiderohet më privilegj. Me fakte që v
11 imazhet e rënda që do vendosen në paketat e cigareve në Shqipëri (FOTO LAJM) Një vendim i ri është marrë së fundmi përsa i përket paketimit të cigareve. Paketat do të përmbajnë imazhe të rënda dhe
Haaland imiton festimin e Ronaldos (VIDEO) Ndërsa Dortmund po pret të zhvillojë mbrëmjen e sotme ndeshjen ndaj PSG-s në Champions League, Erling Haaland duket se p
U shkrepën brenda pak sekondave, çfarë nuk shkon në këto fotografi? Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë ne Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete
Zgjidhni një nga imazhet dhe zbuloni frikën tuaj më të madhe Bazuar në ato imazhe që ju zgjidhni, ju mund të zbuloni se cila është frika juaj më e madhe në jetë. Le të shohim së bas
Dalin imazhet e makinës tank, "bisha" që do përdoret në një film (FOTO LAJM) Duket si tank, por është thjesht një ‘fouristradë’ 4×4. Prodhuesi i makinave “Dardz” ka zbuluar projektin më të fundi
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
Beteja njeri-mjedis, imazhet tronditëse që nuk do ti ndahen njerëzimit (FOTO LAJM) Një foto e frikshme,teksa uji i rrëmbyeshëm gjatë përmbytjeve në Indi kishte marrë me vete edhe një peshkatar, ka fituar
Dalin imazhet: Jo vetëm spanjollët, pronari i "Panoramës" dhunoi një tjetër familje tre ditë më parë (FOTO LAJM) Pas arrestimit të pronarit të Bar Restorant "Panorama" në Porto Palermo të Himarës për dhunimin e turistëve spanjollë, d
Imazhet e ndaluara të internetit në Kinë (FOTO LAJM) Asgjë nuk e pasqyron fuqinë e qëndrueshme të fotografisë ikonike “Tank Man” sa përpjekjet e marra për ta censuruar atë n
Dalin imazhet e para të Golf 8 (FOTO LAJM) Pas shumë spekulimesh, dhe pas shfaqjes së një modeli të kamufluar pjesërisht, tashmë mundë të themi se i kemi edhe foto
"Digjen" metrotë në Britani, imazhet termike tregojnë 42°C (FOTO LAJM) Ekspertët nga FLIR kanë marrë imazhe termike në disa nga linjat e metrove në Londër, për të treguar se sa nxehtë është a