999 rezultate për

imazh

Ibra akuza ndaj video-lojërave të famshme: Po përdorin emrin dhe imazhin tim Zlatan Ibrahimovic është tërbuar me kompaninë e famshme të video-lojërave “EA SPORTS FIFA”, teksa ka shpërthyer nëpërmje
Në shtëpi apo në zyrë? Imazhet që tregojnë se puna në karantnë është argëtuese (FOTO LAJM) Të punuarit nga shtëpia tani është kthyer në një gjë normale dhe nuk mund të konsiderohet më privilegj. Me fakte që v
Diletta Leotta, shpërthyese nga palestra (VIDEO) Diletta Leotta, gazetarja e "Dazn" gjithomnë i përkushtohet trupit të saj. Modelja seksi ka postuar disa imazhe ne r
Beteja njeri-mjedis, imazhet tronditëse që nuk do t'i ndahen njerëzimit (FOTO LAJM) Një foto e frikshme,teksa uji i rrëmbyeshëm gjatë përmbytjeve në Indi kishte marrë me vete edhe një peshkatar, ka fituar
Ramës nuk i del inati me mediat: Na morën në qafë (VIDEO) Kryeministri Rama ka qenë sot në Kashar, ku bashkë me Veliajn dhe Gjylametin panë nga afër përfundimin e rindërtimit të
40-vjeçarja imazh i kalendarit 2021, ylli televiziv vjen mjaft joshëse (FOTO LAJM) Bukuroshja Kelly Brook ka realizuar një set fotografik duke treguar linjat trupore. Prezantuesja e Heart Radio Kelly
Enca provokon ndjekësit me imazhin gjysmë e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja ka publikuar një fotografi pa grim dhe bluzë për ndjekësit e saj. Bukuroshja Enca Haxhia, është mjaft akt
I shpëtoi mrekullisht aksidentit me motorr, pilotja publikon imazhin rrënqethës të shpinës (FOTO LAJM) "Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurr
Xhensila ka dy fjalë për operacionet plastike: S’mund të villni mbi imazhin tim! Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është padyshim një ndër artistet më të ndjekura dhe më të komentuara për shkak të pamjes së
Dalin pamjet, merr flakë hyrja e Bashkisë Kamëz (VIDEO) Pjesa e hyrjes së Bashkisë së Kamzës është përfshirë nga flakët. Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet n
Lorik Cana "viktimë" e përdhunuesit, si e përdorte imazhin e kapitenit për të joshur femrat David Gabrieli, një shtetas francez që jeton në Sidnei, është akuzuar për sulm seksual ndaj katër femrave që njohu në ap
Trump i dhuron Vuçiç "Çelësin e Shtëpisë së Bardhë" Presidenti Donald Trumpi i ka dhuruar homologut Vuçiç, në mënyrë simbolike “Çelësat e Shtëpisë së Bardhë”. Dhurata si
Sfidat për një foto perfekte në Instagram (FOTO LAJM) Një modele ka publikuar fotografi qesharake të cilat ofrojnë një pamje të prapaskenave të nevojshme për realizimin e fot
"Kanë tentuar të shesin me imazhin tim", Einxhel regon pse do të mungojë në ekran (FOTO LAJM) Prej kohësh është një ndër moderatoret sportive më të përfolura shqiptare e cila ka ngritur zërin sa herë që i është cën
Thjesht momenti i duhur, këto imazhe do t'ju habisin (FOTO LAJM) Ndonjëherë lodhemi shumë për të kapur fiksuar në foto momentin perfekt, por ndonjëherë, thjesht rastësisht, mund të kapi
Zgjidh një dallgë dhe zbulo gjëra që nuk i dije për veten Ndonjëherë, mjafton një test fare i thjeshtë për të zbuluar shumëçka për veten tuaj! Provojeni edhe ju tani! Zgjidh imaz
Trim apo frikacak? Figura e parë që sheh, tregon shumë për karakterin tënd Njeriu është i aftë të përftojë informacione të shkurtra nga një imazh që shikon, por në disa raste është e rëndësishme
I apasionuar me hip hopin, Marcelo imazh i dy stilisteve indiane Ylli brazilian i Realit të Madridit, Marcelo u shndërrua në imazhin e dy stilisteve indiane që dizenjuan një xhaketë pos
Imazhi që zgjidhni zbulon se çfarë duhet të ndryshoni në jetën tuaj për të qenë të lumtur Ndonjëherë, është shumë më e thjeshtë nga sa ju e mendoni! Mjafton, të sfidoni veten në këtë provë për të kuptuar se çfa
Sekretet e fotove perfekte, ja çfarë fshihet pas imazheve mahnitëse në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Por argëtimi fillon me të vërtetë kur shohim fotografinë e dytë e cila tregon gjithë evolucionin e fotografisë së parë.