999 rezultate për

imagjinoj

Iniesta: Nuk mund ta imagjinoj rikthimin e Neymarit te Barcelona Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se ai nuk mund ta imagjinojë kthimin e ish-bashkëlojtarit t
Messi: Nuk e imagjinoja që Ronaldo të largohej nga Reali Në një intervistë të gjatë për “Catalunya Radio”, është Lionel Mesi, që tashmë flet si kapiten i Barcelonës, dhe jep dek
"Nuk mund ta imagjinoj dot nëse Messi largohet nga Barcelona" Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Josep Vives thotë se nuk do ta besonte nëse Messi do largohej si Ronaldo nga Real Madri
Kështu e uron Luana për ditëlindje motrën e saj Marinën (VIDEO) Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri. Bëhet fjalë për Marinën d
Mirabelli i jep fjalën Gattusos Nuk mund ta imagjinoj Milanin pa ty Deklarata e fortë kjo e drejtorit sportiv të Milanit Massimiliano Mirabelli i cili konfirmio Genaro Gattuson në stolin e
Mësoni të veçantë e Athetiko Bilbaos, imagjinojeni ekipin tuaj në këtë situatë Athletic Club Bilbao mbart me vete një të veçantë e cila mund tu kishte sjellë fundin shumë prej ekipeve më me emër në E
Punonjësja e Trump: Nuk e imagjinoj dot si President Pas Barak Obamës, në karrigen e presidentit të SHBA-ve, do të ulet republikani Donald Trump. Fitorja e tij ka ngjall
Bregu: Nuk e imagjinoj si do jetë situata në 22 korrik Deputetja demokrate Majlinda Bregu pjesëmarrëse në Konferencën e Ambasadorëve, u shpreh sot se gabimi kryesor me të cili
BMW M4 me 540 kuaj fuqi (FOTO LAJM) BMW është një ndër markat më të kërkuara të makinave. Së fundmi kompania ka sjellë dhe risinë më të fundit për modelin M
Masakra që dogji të gjallë 21 gra e fëmijë në Gjakovë (FOTO LAJM) "Në rrugën time, vdekja s’ka më vend". Kështu shprehet mes të tjerash poetesha gjakovare Mevlyde Saraqi, në një poezi ku
Klopp zëvendëson Guardiolën te Bayerni? Pas konfirmimit të Jurgen Klopp për largim nga Borussia Dortmund kanë filluar edhe zërat për klubin ku ai do tëvazhdojë
Topalli: Meta i frikësuar deri në palcë Jozefina Topalli e sheh mbylljen e seancës së sotme plenare në pak minuta, si shenjë e frikës që ka kapur Ilir Metën.
Mitroviç: Nuk trembemi, në Shqipëri për 3 pikë Pas vendimit të Komisionit të Disiplinës pranë UEFA-s ka folur edhe futbollisti i kombëtares serbe dhe Anderlecht, Aleks
Messi: S'e imagjinoja të shënoja 401 gola Pas fitores tenistike me Granadan në Camp Nou, futbollistë të ndryshëm të Barcelonë kanë lënë mesazhe në rrjetet sociale
Dasma e Jolie dhe Pitt me 2 projekte, fëmijët do zgjedhin Në një intervistë për revistën amerikane "People", aktorja Angelina Jolie, ka thënë se aktualisht po e diskuton me fëmij
Ba: E imagjinoj veten te PSG Sulmuesi i Chelseat, Demba Ba, planifikon që të largohet në drejtim të Paris Saint-Germainit gjatë afatit veror. “Plani
Zanetti: Inter pa Morattin? S'e imagjinoj dot Javier Zanetti, kapiteni i Inter, ka folur shitjes së klubit te manjati indonezian Eric Thohir dhe për tema të tjera. Ar