999 rezultate për

ilves

Largimi i David Silvës, Man.City cakton kapitenin e ri Pep Guardiola ka caktuar kapitenin e ri në skuadrën e Manchester City. David Silva ishte lojtari që mbante shiritin e
PSG nuk i ronovon kontratën, Thiago Silva largohet pas 8 vitesh Pas 8 vitesh aventura e Thiago Silvës te Paris Saint Germain po shkon drejt fundit. Sipas gazetës prestigjoze franceze L
Zbulohet e dashura e re yll e Bernardo Silvës (FOTO LAJM) Pothuajse dy vjet pas përfundimit të marrëdhënies me modelen franceze Alicia Verrando, Bernando Silva ka gjetur përsëri
Ibrahimovic e la Milanin për shkakun e Thiago Silvës Thiago Silva ka rrëfyer se Zlatan Ibrahimovic u largua nga Milani për t’iu bashkuar Paris Saint-Germainit në vitin 2012
Me paratë e Andres Silvës Milani synon të blejë yllin e Marseillë Milani ka vendosur të shesë përfundimisht Andre Silvën tek Sevilla. Kështu me paratë fituar prej tij kuqezinjtë do t
Celeste Silvestro tërbon tifozët e Milanit (FOTO LAJM) Milani e ka një asye të fortë sot për të fituar ndaj Udineses pas dy humbjeve radhazi në Serina A ,shkruan Albeu.com.
Sevilla pranë blerjes përfundimtare të Andre Silvës Sevilla është pranë blerjes përfundimtare të Andre Silvës nga Milani. Andaluzët ofrojnë 39 milonë euro plus 4 milion të
Italiani i kapur me 460 kg kanabis në rulot mbron të dashurën në gjyq Çifti italian Vito Baruchelli dhe Dominga Silvestri kishin mbëritur nga Italia në Shqipëri nëpërmjet një linje ajrore, p
Silvester Stalone tregoi një të fshehtë për filmin "Rambo" Aktori i njohur Silvester Stalone u bë i famshëm nga rolet e tij në filmat e njohur “Roki” dhe Rambo”. Ai duket se k
Torino barazon ndaj Milanit (VIDEO) Torino ka barazuar rezultatin ndaj Milnait në "Stadio Olimpico Grande Torino". Ai që ka shënuar është Lorenzo de Sil
U qa se nuk kishte lekë, këngëtarja shqiptare "noton" në dollarë (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm pak kohë nga deklarata e saj se në fakt nuk kishte lekë as të bëntë një operacion në sy ndaj e kishte sh
Silvestër Stalone në gjendje të rëndë shëndetsore Ylli i filmave më të njohur në mbarë botën,”Rambo” dhe “Rocky”, Silvestër Stalone, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetso
E akuzuan për përdhunim, ish-gruaja mbështet Silvester Stallonen “Gjatë verës në 1986 ne ishim të martuar dhe unë nuk ndahesha asnjë moment nga Sylvester dhe ai ishte gjithmonë me mua”.
Joao Mario: Derbi kundër Andre Silvës do të jetë i veçantë Është një ndeshje e veçantë. Jemi në formë dhe duam të fitojmë në shtëpinë tonë. Shpresoj që për këtë të na ndihmojnë ti
Ilvës nuk i pritet, prezanton djalin me të gjithë (FOTO LAJM) Mesa duket për Ilva Taren dhe Eduard Selimin dhurata e bekuar që prisnin prej kohës tashmë ka ardhur. Politikani dhe
Fjalët e para të Andre Silvës si lojtari më i ri i Milanit "Kam mbetur shumë i kënaqur dhe i surprizuar nga kjo mundësi. Jam shumë i lumtur që jam te Milani, është një ëndërr. E d
City pas Bernardo Silvës, bën një tjetër blerje rekord Manchester City është mjaft aktive në merkaton e kësaj vere. Pasi siguroi Bernardo Silvën, ekipi i Guardiolës po bëhet g
Milani me një ide të çmendur, kërkohet rikthimi i Thiago Silvës Milani po përgatitet për një lëvizje të bujshme në merkato, pasi synon që të rikthejë në "San Siro" një super mbrojtës s
Bebja "boksier" thyen rekordet me klikime, ja si stërvitet (VIDEO) Teksa Silvester Stalone në filmin Rocky II stërvitet me trungje, goditje në thes dhe ngritje peshash, një fëmijë i cili
Dëshira e çmendur e Thiago Silvës: Dua Neymar dhe Ronaldon te PSG-ja Thiago Silva deklaron se i ka kërkuar Bashkëkombasit të tij Neymar që ti bashkohej Paris Saint Germainit, një opsion të