999 rezultate për

iliri

Ata janë të FNSH-së mor burrë, aq dinë: Shef Iliri kërkon t'ia hedh paq pas akuzave të rreme për përdhunim nga norvegjezet Sulejman Alia tregon, se ka një lokal në zonën e Malit të Robit, ku punon bashkë me gruan dhe dy djemtë. Por në 3 Gusht
Iliri maleve, Monika ia merr valles së "Kukësit" në Jalë me LRI-në (FOTO LAJM) LRI ndodhet edhe këtë vit në Jalë, për kampin veror, një aktivitet i përvitshëm i LSI-së ku merr pjesë edhe Monika Kryem
Spiropali sulmon Metën: Iliri pozon me antidekretin Ministrja e Shtetit dhe Zëdhënësja e Qeverisë, Elisa Spiropali ka reaguar menjëherë pas reagimit të Presidentit për inci
Rama: Ju tregoj çfarë pa Iliri tek filxhani i Monës Kryeministri Rama vijon fushatën për zgjedhjet e 30 qershorit edhe pse Presidenti Meta i ka anuluar ato. Ndërkohë, a
Iliri të qetësojë Monikën, kurse Saliu-Lulin: Rama tregon rrugën për daljen na kriza Kryeministri Edi Rama ishte në Patos ku zhvilloi takimin e radhës me banorët e zonës në kuadër të zgjedhjeve lokale të 3
Rama: Mona, Luli, Saliu, e Iliri më sulmojmë se kanë frikë nga drejtësia Kryeministri Edi Rama ka thënë në Kuvend, se ish-kryeministri Sali Berisha dhe presidenti Ilir Meta kanë inskenuar gjith
Rama: Unë, Iliri, Monika, Saliu dhe Luli të bëjmë vettingun Kryeministri Edi Rama sfidoi publikisht dy kryetarët e partive të mëdha të opozitës për vettingun e pasurisë së politika
Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im (VIDEO) Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se k
Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir me
Shpërthen Kryemadhi: Me Ilirin bëj dashuri jo politikë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ishte e qartë në qendrimet e saja në lidhje me raportet me Ilir Metën. “Nuk e kome
Kapen në flagrancë tre "skifterat" e shtëpisë së gjyqtarit Policia e Gjirokastrës ka arrestuar tre persona të cilët tentuan të vidhnin një banesë në këtë qytet. Objektivi i tr
Mrekulli! Musa Baculi fillon të flasë Adoleshenti ka reaguar ne emisionin ‘Shqiptarët për shqiptarët’ pas operimit në spitalin për fëmijë në Xhenova të Italis
Kusari: Me Ilirin kemi mendime ndryshe Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari, ka shkruar në Facebook, një ditë pasi u raportua se ka mosmarrëveshje mes saj d
Ky është polici që ju kontrollon çantat pa dijeninë tuaj në Rinas (FOTO LAJM) Përveç kontrolleve që bëhen në skaner, policia verifikon edhe ngarkesat që kalohen në momentin e check in-it në aeroport
E palëkundur dhe dinjitoze, njihni gruan më të pushtetshme të shqiptarëve (FOTO LAJM) Sigurisht që kombi shqiptar mbart jo vetëm figura të mëdha historike mashkullore që kanë lënë gjurmë të thella, por pady
Plas sherri në “Dancing With the Stars”, Soni i kthehet keq Ilirit Mbrëmja e djeshme e spekataklit të kërcimit “Dancing ëith the Stars”, ka sjellë një natë me debate mes jurisë dhe konkur
Probleme me pronat, biznesmenin në Fier tentojnë t'a djegin me benzinë (VIDEO) Një tragjedi është shmangur mbrëmjen e kaluar në Fier. Persona të panjohur i kanë vënë flakën shtëpisë së biznesmenit Il
Të gjitha akuzat për Ramën, Xhafajn, Ilirin dhe Monikën: Fjalimi i plotë i Tahirit Saimir Tahiri nuk do të jetë më deputet! Pak minuta më parë ish-ministri i Brendshëm gjatë një konferencë për mediat
BDI rrezikon nga largime të deputetëve? Dje në Mavrovë u mbajt takim konsultativ në mes përfaqësuesve të Lëvizjes për ILIRIDËN, Hajredin Kaza, Musli Ferati, Bak
Ilir Shaqiri “kërcënon” të bijën në “Instagram” (FOTO LAJM) Ilir Shaqiri, balerini shqiptar që jeton në Itali dhe më së shumti u bë i njohur për ne teksa ishte trajner në “Dancing