999 rezultate për

ilir

Vjosa Osmani telegram Ilir Metës: 28 Nëntori, ditë krenarie e shprese për çdo shqiptar Ushtruesja e detyrës së presidentes, njëherësh kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nëpërmjet një telegrami e k
Sot President, habir Ilir Meta: 4 herë bëra kërkesë për të dalë nga politika "U zgjodha si deputet, isha deputeti më i ri në atë kohë vetëm 22 vjeç bëra katër herë kërkesë që të dilja nga politika.
Gjoba në ditëlindjen e Bes Kallakut, flet për herë të parë Ilir Meta Presidenti Ilir Meta ka folur në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia COVID-19 në vendin tonë, ndërsa theksoi rëndë
COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku Një mjek i njohur ka humbur betejën me COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi ditën e sotme ndar
Rama sulmon Metën nga Vlora: Ëndërron luftë me qeverinë Nga Vlora kryeministri Edi Rama ka sulmuar opozitën dhe presidentin Ilir Meta. Gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë iu p
E quajti kryepis dhe këlysh, Rama i përgjigjet pa vonuar Metës: Mbaje gjuhën! Me fjalët "kryepis" dhe "këlysh" Presidenca i është përgjigjur akuzave të Kryeministrit Rama, ofendime tw cilave u wshtw
Rama i kërkon llogari Bashës, Metës dhe Bashës: Çfarë do të thoni për Raportin e Dick Martit? Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në rrjetet sociale i është drejtuar me pyetje , ish-kryeministrit Sali Berisha,
Anëtarja i zbulon "të palarat" Ramës: Në 2013 i kërkoje falje dhe i luteshe Ilir Metës "Koha më e lavdërueshme e jotja është pikërisht 2013, kur i luteshe Ilir Metës dhe i kërkoje falje për çdo gjë..." An
Sërish aleancë me Ilir Metën? Rama i prerë: Nuk ka më kthim pas! Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka ashpëruar tonet ndaj Presidentit, Ilir Meta teksa tha se marrëdhëniet me të n
Rama-Bashës: Opozita nuk kthehet më në qeveri me lojën voto PD-në e merr Monikën dhe Ilirin Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryedemokratin Lulzim Basha, lidhur me menaxhimin e situatës së
Kryemadhi ironizon Ramën: E ke pasur gjithnjë frikë Metën Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha sot se kryeministri Edi Rama, ka pasur gjithnjë frikë nga Ilir Meta. “E dëgj
Meta shpërthen ndaj Ramës tek Arian Çani: Të më thotë dëshmor ai qen bir qeni! "Unë jam Ilir Meta, jam nga Skrapari. Mua të më thotë dëshmor ai qen bir qeni..." Mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë" ë
Meta sulmon ashpër Ramën: Nuk frikësohet lepuri nga luani! "Po i them sot mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri si ke bërë gjithë këto vite për llogari të Soros dhe të miqve t
Rama ironizon Metën: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sërish presidentin Ilir Meta përmes një videoje në “Facebook”. Në video dëgjohen d
Rama e çon deri në fund, Kuvendi rrëzon dekretin e Kodit Zgjedhor Siç edhe u paralajmërua nga kryeministri Edi Rama, kuvendi i Shqipërisë ka rrëzuar dekretin e presidentit Ilir Meta për
Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan COVID-19 i ka marrë jetën një mamie në Elbasan. Burimet bëjnë me dije se viktima është shtetësja Majlinda Ilirjani,
Rama refuzon sërish apelin e BE: Nuk hyjmë në spiralet e një aventure ku na fton Meta Kryeministri Edi Rama është i vendosur për të rrëzuar dekretin e presidentit Ilir Meta për Kodin Zgjedhor, pa pritur opi
Ish-deputetja i nxjerr të palarat Spiropalit: Kur të kërcënonte Rama, të shpëtoi Meta "Elisë, në ditë të vështira edhe ti dhe Selarjoni jot nuk keni shpëtuar por jeni shpëtuar nga LSI dhe Ilir Meta..." N
Rama i del në mbrotje Bollinos dhe Malltezit, i turret presidentin: Ç'i duhet Metës nga i sigurojnë të ardhurat! Pas sulmeve të bëra nga presidenti Ilir Meta në adresë personale të botuesit Carlo Bollino dhe bashkëshortes së tij Alba
Mediu: Ilir Meta të shpërndajë parlamentin! "Axhenda e Edi Ramës është vetëm pushteti, ai do të bëjë gjithçka që të manipulojë, ndaj opozita duhet të mbrojë votën..