999 rezultate për

ilic

A po formon Rama milicinë e tij me ligj? Në prill 2019, Këshilli i Ministrave vendosi të krijojë Illyrian Guard, një kompani sigurie shtetërore, direkt nën varës
Noka: Rama dhe Lleshaj po veshin me uniformë dhe armatosin milicë kundër shqiptarëve (VIDEO) Ish-deputeti i PD Flamur Noka akuzon Ramën dhe Lleshajn se po veshin kriminelë, ushtarë dhe militantë të PS me uniformë
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Sulmohet kryetari i opozitës në Turqi, dalin pamjet e rënda (FOTO LAJM) Kryetari i opozitës turke në Turqi, Kemal Kilicdaroglu është sulmuar fizikisht gjatë ditës së sotme duke marrë edhe lënd
Super Atalanta, shënon 4 gola në 15 minutat e para (VIDEO) Atalanta duket se është çmendur! Skuadra e Etrit Berishës, që ndodhet në stol, ashtu si Berat Gjimshiti, ka shënuar tri
Atalanta fantastike, përmbys rezultatin në vetëm 10 minuta (VIDEO) Vetëm 10 minuta i janë dashur Atalantës për të shënuar 2 gola ndaj Fiorentinës, shkruan Albeu.com Pas një goli të pës
Përplasja Azpilicueta-Kane, FA merr vendimin për sulmuesin e Tottenhamit Sulmuesi i Tottenham Hotspur, Harry Kane, është përfshirë në një zënkë me mbrojtësin e Chelsea, Cesar Azpilicueta. Dy
Një kroat për stolin e Besiktas "Takvim" shkruan sot se klubi turk i Besiktasit në fund të këtij sezonit do të emërojë në stol Slaven Bilic. Kroati n
Azpilicueta i kërkon falje tifozëve të Chelseat Kapiteni i Chelseat, Cesar Azpilicueta i ka kërkuar falje tifozëve për turpërimin nga skuadra e Manchester Cityt. “E
I kemi parë gjithnjë, për çfarë shërbejnë këto pako të vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Formacionet zyrtare: Tottenham - Chelsea Tottenham Hotspur dhe Chelsea do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në "Wembley", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Vrau me eskortë katër persona, Turqia largon ambasadoren nga Kosova Turqia ka ndryshuar Ambasadoren në Prishtinë, Kivilcim Kilic. Sipas një urdhëri nga presidenti turk Erdogan janë bërë nd
Thaçi direkt merr në telefon QKUK-në pas aksidentit të ambasadores turke Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është interesuar për gjendjen e ambasadores turke, Kivilcim Kiliç pas aksidentit në t
Aksident me dy të vdekur në Kosovë, përfshihet eskorta e ambasadores turke Ambasadorja e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç është bërë pjesë e një aksidenti të trafikut në fshatin Mramor. Kiliç ka
Tragjedi, shuhen në aksident 9 anëtarë të një familje Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në një lagje në Palermo. Nëntë persona, duke përfshirë gra dhe fëmijë kanë gjetur vde
Roma dëshiron Josip Ilicic Josip Ilicic me fanellën e Atalantës ka tërhequr vëmendjen e drejtuesve të Romës. 30-vjeçari së fundmi ka përfunduar
Almirin e vranë sërish sot Boban Iliç nuk u dënua me akuzën e vrasjes me dashje të Almirit të vogël, por për aksident me pasoja të rënda. Madje
Ziberi: Vendimi për Boban Iliç, rasti më i shëmtuar i gjyqësorit Sipas juristit Naser Ziberi vendimi i sotëm i gjykatës në rastin e Almir Aliut , është vendimi më i shëmtuar i gjyqësori
Selmani: 6 vjet jepet për armëmbaje pa leje, Bona Iliç vrau një njeri Gjykata Themelore e Kumanovës sot ka shqiptuar dënimin për rastin e Almirit të vogël. I akuzuari Boban Iliq është dë