999 rezultate për

ilegjitim

Kryemadhi në SHBA, Basha nis protestën i vetëm Pavarësisht motit të keq dhe reshjeve të mëdha të shiut, bulevardi Dëshmorët e Kombit edhe sot është mbushur me militant
Kandidati i PD bën të papriturën, refuzon të betohet në Parlament Indrit Hoxha, kandidat i PD, refuzoi të marrë mandatin dhe në mënyrë të paprecedentë, në sy të mazhorancës tha se nuk mu
PSD: Të largohet qeveria ilegjitime Kryetari i PSD-së Skënder Gjinushi kërkoi sot largimin e qeverisë pasi sipas tij është ilegjitime. Në një konferencë për
Gjeriq: Shpallja e pavaresise, ilegjitime Në orën 10:00, ashtu siç ishte paralajmëruar, në Hagë ka filluar seanca e parë d&eu