999 rezultate për

ilda

"Etilda do qajë nga gëzimi, ndërsa xhaxhi Dvorani do dekorohet": Meta sërish thirrje Deri në 2 Mars, presidenti Ilir Meta e ka zgjedhur të komunikojë ënyrën me popullin përmes faqes zyrtare në facebook. So
Kryemadhi i drejtohet ashpër Etilda Gjonajt: Një halabake rrugësh! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërthyer sot në akuza ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda gjonaj të cilën e k
Ilda Bejleri më në fund pranon se është në një lidhje Ilda Bejleri e ka mbuluar veten me një lloj misteri kur vjen fjala tek jeta private moderatorja është hermetike për lidh
I kërkoi dorëheqjen para të hënës, Etilda Gjonaj i përgjigjet Metës Presidenti Meta i ka kërkuar sot publikisht dorëheqjen ministres Etilda Gjonaj. ai i dha fat deri të hënën por Etilda i
Meta i kërkon dorëheqjen Etilda gjonajt: Keni kryer vepra të rënda ligjore Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj të japë dorëheqjen brenda të hënë
Aksidenti mes Tiranës, reagon sërish Ilda Bejleri: Kam bërë gabime por... "E vërteta del gjithmonë në dritë! Kam bërë gjëra të mira në jetë por edhe gabime. Pranoj mllefin e njerëzve, por jo që
Ilda Bejleri nuk mban më: Mirë t'i bëhet, gënjeu për t'më marrë para! (FOTO LAJM) Ndërkohë që media po zien nga lajmet për aksidentin e ndodhur mbrëmë në Tiranë ku dyshohet se moderatorja Ilda Bejleri k
Përplasi këmbësoren dhe u largua nga vendngjarja, sa rrezikon të dënohet Ilda Bejleri Ditën e djeshme moderatorja Ilda bejleri ka aksidentuar me makinë një 63 vjeçare e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejlerit i sekuestrohet makina Ditën e djeshme moderatorja Ilda bejleri ka aksidentuar me makinë një 63 vjeçare e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Ilda Bejleri: U largua duke i dhënë gaz makinës Një ditë më parë moderja e njohur sportive Ilda Bejleri ka aksidentuar 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila ndodhet aktual
Ilda Bejleri bën deklaratë pas deklarate për aksidentin, por asnjëra nuk ngjan me tjetrën Gazetarja Ilda Bejleri ka reaguar sërish ë pas aksidentit të ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, në afërsi të Ures së
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejleri merret në pyetje Policia e Tiranës ka shoqëruar moderatoren e njohur të sportit, Ilda Bejleri, e cila u përfshi dje në një aksident, rapo
Pasi e quajti shpifje, Ilda Bejleri pranon se ka goditur me makinën 63-vjeçaren në Tiranë Ilda Bejleri ditën e sotme ka shkaktuar një aksident në Tiranë ku akuzohet se ka goditur me makinë një shtetase dhe më p
Del në sheh e vërteta, flet zonja që u aksidentua nga Ilda Bejleri: Më hodhi dy metra tutje! Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Shoferja që shkaktoi aksidentit dyshohet se është moder
Përplasi të moshuarën dhe u arratis, reagon Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Pasditën e sotme në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se gazetarja e njohur Ilda Bejleri ka shkaktuar një aksident me m
Ilda Bejleri aksidenton rëndë 64-vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja? Moderatorja Ilda Bejleri dyshohet se ka shkaktuar një aksident ditën e sotme në Tiranë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur
"Sherr me Ramën në Parlament", Etilda Gjonaj shpjegon çfarë ndodhi në seancën e fundit (VIDEO) Gjatw seancws sw fundit plenare, u duk sikur po zhvillohej njw bisedw e tensionuar mes kryeminsitrit Rama, ministres së
"Dua të iki sa më shpejt", studentja shqiptare në Kinë apelon për ndihmë Josilda Ndreaj njëra nga dy studentet shqiptare cila studion në Wuhan epiqendrën e koronavirusit vdekjeprurës, apelon pë
Studentja shqiptare flet nga epiqendra e gripit në Kinë: Sigurisht që kam frikë! Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i
Lirimi i "eksponentëve" të rrezikshëm të krimit nga burgu, reagon Etilda gjonaj Ditët e fundit në media dhe rrjete sociale, ka shpërthyer një debat në lidhje me lirimin e disa emrave të njohur të botë