999 rezultate për

ikur

Dikur kushtonte 100 lekë, 10-fishohet çmimi i termometrit në kulmin e pandemisë Në farmacitë e Tiranës aktualisht ka mungesë termometrash, nga ato të thjeshtit me çmim 100-150 lekë, teksa gjenden më v
Vdekja e Maradonës, reagon Tare: Me të ka ikur një pjesë e madhe e historisë së futbollit Në këto momente, Lazio po luan kundër Udineses në Serie-A. Skuadra bardhekaltër, ashtu siç u njoftua nga klubi dje pasdi
Sikur të ndiente fundin: Dëshira e Maradonës që i shprehu shokut, familja nuk ia plotësoi Sikur të ndiente fundin e parakohshëm, Maradona ka diskutuar me miqtë vetëm pak ditë përpara tragjedisë që i ndodhi gjit
Stresi flet si rrallëherë për miqësinë që ka patur dikur me Noizyn: Pendohem (VIDEO) Stresi dhe Noizy janë ndër reperët më të suksesshëm, të cilët kanë qenë miq vite më parë, por nuk dihet arsyeja që çoi n
Me dritat fikur, partneri i Genta Ismajlit poston momente intime me këngëtaren (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është duke shijuar romancën me partnerin turk, Huseyin Usta. Ajo he
U vesh si grua? Si u arratis Gruevski nga Maqedonia U bënë dy vjet nga arratisja e ish kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski nga Maqedonia drejt Hungarisë dhe akoma
Dikur u konsiderua "tradhtar", sot klubi nga Anglia kërkon futbollistin shqiptar Para 3 vjetësh, Manchester Unitedi e shiti sulmuesin e krahut, Adnan Januzaj te skuadra nga La Liga, Real Sociedad.
Ylli i Lazios lëshon "bombën": Ne nuk na paguajnë, presidenti blen avion Nuk kanë fund problemet për Lazion. Sikurse të mjaftonin telashet për hetimin mbi shkeljen e protokollit sanitar, klubi
Rama sulmon Metën nga Vlora: Ëndërron luftë me qeverinë Nga Vlora kryeministri Edi Rama ka sulmuar opozitën dhe presidentin Ilir Meta. Gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë iu p
Një ndjesi sikur ke kryer të njëjtin veprim më parë, çfarë duhet të dini rreth "Deja Vu" Shumë njerëz mund ta kenë provuar, papritur, ndjesinë e familjaritetit me një vend të panjohur. Apo të kenë pasur ndjesi
"Sikur të na thoje se bëre shaka", politikanët mesazhe ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles Aktori i njohur i humorit Koço Devole ka humbur jetwn pas disa ditësh ishte shtruar në spital në gjendje të rëndë për je
Martesa e çuditshme 12-ditore bëri bujë, Pamela Anderson: Sikur s'ka ndodhur kurrë (FOTO LAJM) Në një intervistë për New York Times, Pamela Anderson foli për martesën me Jon Peter në Malibu dhe theksoi se “beson end
Kush ia vuri tritolin në shtëpi Talo Çelës? Policia gjeti eksploziv tjetër që nuk shpërtheu Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mëngjesin e sotëm ku në banesën e Talo Celës, në Katund të Ri, në Elb
Bëri sikur u aksidentua, djali i propozon të dashurës për martesë 30-vjeçari Jeremy Durst, inskenoi një aksident gjatë garës, për të propozuar të dashurën. Në pamjet e publikuara shih
Presidenti i UEFA-s akuzon mediat italiane: Ju e keni shpikur konceptin Super League, do ta vriste futbollin Gjatë fjalimit të tij në SportLab, një maratonë dixhitale e organizuar nga Corriere dello Sport dhe Tuttosport, presiden
Keni ndjesinë sikur ju ka ngecur diçka në grykë, ja çfarë është Një numër i konsiderueshëm personash kanë një shqetësim në grykë, sikur u ka mbetur diçka. Disa e përshkruajnë si hal
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierë
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
10 vende që nuk i shpjegon dot shkenca, por që në fakt ekzistojnë (FOTO LAJM) Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që duken magjike apo sikur i përkasin