999 rezultate për

ikin

Çfarë ka humbur Messi! "Pleshti" shkon shumë pranë golit (VIDEO) Pas humbjes së penalltisë nga Messi, yjet e Argjentinës janë duke kërkuar dëshpërimisht golin e avantazhit, të cilin nuk
Argjentinës nuk i mjafton Messi për të mposhtur "vikingët" e Islandës (FOTO LAJM) Pjesa e parë e ndeshjes midis Argjentinës dhe Islandës është mbyllur me një barazim 1-1. Goli për Argjentinën është
Jonida Maliqi pozon me bikini në plazh, kështu kishim kohë pa e parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Jonida Maliqi duket se po i kalon këto ditë të nxehta duke u freskuar në plazh. A
Rudina Dembacaj më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret e reja të humorit me një karakter shumë të spikatur dhe shumë e dashur për publikun. Ajo d
Jonida Maliqi thyen rregullat, shfaqet me bikini Jonida Maliqi ka nisur pushimet bashkë me familjen dhe ka ndarë disa foto nga pushimet në Instastory. Ajo duket në Tu
Frikë nga Erdogani dhe të tradhtuar nga Thaçi, familjet e mësuesve turq ikin nga Kosova Ende nuk ka asnjë detaj të ri nga operacioni shokues në të cilin u dëbuan padrejtësisht disa mësues turq në Turqi. Për k
Rama çudit nga Franca: S'më vjen keq se shqiptarët po ikin! Gjatë një interviste në "Francë 24" kryeministri Edi Rama ka folur për zhvillimet e fundit në Shqipëri. Rama u pyet
Të gjithë duan të ikin nga Shqipëria! Zbulohen shifrat tronditëse (FOTO LAJM) Më shumë se 360 mijë shqiptarë kanë aplikuar në vitin 2016 për Lotarinë Amerikane, ndërsa shifrat dyshohet se janë edhe
Pushime në plazh, Anjeza Maja publikon foto me bikini (FOTO LAJM) Mesa duket disa nga personazhet e ekranit kanë nisur pushimet e tyre për këtë verë. Një ndër to është edhe moderator
Një mjek kthehet, 10 ikin në Gjermani! Ndjekësit ia ngecin Ramës "gëzimin" në fyt (FOTO LAJM) Kryeministri Rama e nisi ditën me videon e një mjeku të ardhur nga Italia për të punuar në Korçë, por ironia e komentues
Rama "sherr" me qytetarët: Mos qesh shumë se do të këpusësh mish! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka marrë pjesë në panairin e punës ku deklaroi se punësimi është një arritje e sukse
Ekstremistët sllave tentojnë destabilizimin e Maqedonisë, shpikin harta për ndarjen e saj Zvonimit Trajkovic, këshilltar i diktatorit Sllobodan Milosheviq dhe të dënuarit për krime lufte Radovan Karaxhiq, në nj
Momenti kur ushtarët e Asadit ikin me vrap nga baza nga frika e raketave amerikane (VIDEO) SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe bombarduan mëngjesin e sotëm disa objektiva ushtarakë të regjimit të Asadit në Siri
Policia e Kosovës konfiskon 340 pako barna që vinin nga Maqedonia, kontrabanduesit ikin 340 pako barna u provuan të futen ilegalisht në territor të Kosovës nga Republika e Maqedonisë, nga persona të panjohur.
Kulifikimi në Champions detyrë për Interin, në të kundërt ikin yjet Interi do të ketë këtë vit më shuëm se një fund sezoni. Pasi sigurimi i Champions League do të ndikojë dhe në ekipin e s
Turistja seksi doli xhiro me bikini, gjobitet nga policia Policia filipinase ndaloi një motoçikletë për t’i thënë vajzës bjonde që po udhëtonte në të që duhej të mbulohej, pasi n
Vala e dytë e dëbimeve ruse, ikin 50 diplomatë britanikë Vala e dytë e dëbimeve të diplomateve në Rusi po vijon. Këtë herë Moska ka dëbuar 50 diplomatë britanikë. Rusia e vazhdo
3 mënyra të thjeshta si ta heqësh zonën e errët te bikini Vera po afron dhe shumë mendojnë për momentin kur do të dalin me bikini në plazh. Nëse dhe ju jeni një prej tyre, ndosht
50-vjeçarja sfidon vajzat e reja në temperatura -40 gradë (FOTO LAJM) Liu Yelin ka pozuar krenare në sipërfaqen e ngrirë të liqenit Baikal të Rusisë, pasi ende preferon të veshë kostume të l
Njerëzit të cilët shpikin trendet më të reja të modës (FOTO LAJM) Nëse shihni disa veshje të çuditshme në rrugë, ndoshta nuk është një njeri i çuditshëm, por një novator nga bota e modës