999 rezultate për

iker

Spanja dhe Gjermania diskutojnë kreun, Kroacia kërkon mbijetesën ndaj Portugalisë 10 javë pas barazimit në takimin hapës Spanja dhe Gjermania do të përballen sërish, këtë herë në Sevilje në orën 20:45 p
Njihuni me frikërat më të shpeshta të burrave Përse disa meshkuj kanë frikë ta bëjnë hapin e parë? Sepse kanë frikë mos i tejkalojnë kufijtë tuaja. Femrat gjithmo
Qetësohet Barcelona, Ter Stegen i premton besnikëri Marc-Andre ter Stegen dëshiron që të qëndrojë për shume vite tek skuadra e Barcelonës. Portieri gjerman lidhej me një
DER KLASSIKER/ Borussia Dortmund - Bayern Munchen, formacionet zyrtare Sot (e shtunë) do zhvillohet klasikja gjermane mes Borussia Dortmundit dhe Bayern Munichut, e vlefshme për javën e shtat
Sa ndikuan zgjedhjet e SHBA në fatin e Hashim Thaçit Nuk është fare rastësi që trazira që tronditi institucionet më të larta të Kosovës ka ndodhur pikërisht në kulmin e vaku
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
Karriera e një legjende, si u shndërrua në mit luftëtari nga Dagestani (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov përmirësoi rekordin e tij perfekt, duke rimarrë titullin në peshën e lehtë në artet marciale të përz
Spikerja ia plas së qarit në studio teksa jepte lajmet Lufta është duke vijuar e ashpër në Nagorno Karabakh, ku Azerbajxhani po fiton terren nga dita në ditë duke marrë nën ko
E shihni çdo ditë në ekran, por s'do ta besoni sa vjeç është spikerja shqiptare (FOTO LAJM) Iva Kalemi është spikerja e njohur e cila drejton edicionet e lajmeve në Vizion Plus. Iva është mjaft aktive në Insta
E shihni çdo ditë në ekran, por s'do ta besoni sa vjeç është spikerja shqiptare (FOTO LAJM) Iva Kalemi është spikerja e njohur e cila drejton edicionet e lajmeve në Vizion Plus. Iva është mjaft aktive në Insta
Spikerja e njohur e lajmeve rrëfen luftën me ankthin: Mendoja se do të vdisja! 10 tetori njihet në botë si Dita e Shëndetit Mendor. Emisioni “Ftesë në 5”, bëri një panoramë të plotë të kësaj dite,
Ronaldo apo Messi? Ky është i përzgjedhuri i Iker Casillas Iker Casillas ka thënë fjalën e tij në debatin e përjetshëm midis Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi. Dhe legjenda e
Shokon spikerja shqiptare: Të ngacmojnë drejtuesit e televizioneve të mëdha (FOTO&VIDEO) Jeni mësuar ta shihni në rolin e spikeres dhe të dinin pak për jetën e saj private. Por e ftuar në "Ditë e re", spike
Ujësjellësi u shkaktoi sëmundjen e fríkshme, banorët fitojnë miliona nga shteti Gjykata e Michiganit ka dëmshpërblyer banorët pas një viti betejë si pasojë e problemeve me ujin e çezmës dhe mes tyre d
Tirana zbarkon në Tbilisi pas 16 vitesh, gati të bëjë historinë "Boris Paitsade", impianti që mikpriste Superkupën e Europës në 2015-ën, do të jetë këtë herë arena e Tiranës. Natyrisht
Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t'i zhduk (FOTO LAJM) Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë. Që prej fillimeve të saj Rone
Lautaro te Barça? Coutinho "çelësi" për transferimin Kur negociatat për Lautaro Martínezin mendohej se kishin para një pengesë të pakapërcyeshme, Barcelona ka ndërmarrë një
Ocampos kthehet në portier, shënon gol dhe bën pritjen vendimtare në minutën e fundit (VIDEO) E rrallë është ajo që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në La Liga. Sevilla fitoi me rezultatin minimal 1-0 në ndeshjen
Ocampos "heroi" i Sevillas, shënon gol dhe bën një pritje të bukur (VIDEO) Ishte pikërisht Ocampos që shënoi golin e vetëm dhe të fitores për Sevillan, në një ndeshje shumë të luftuar. Megjithatë
Çfarë tregojnë frikërat që keni për personalitetin tuaj? (FOTO LAJM) Gjithkush nga ne ka frikëra të ndryshme nga faktorë të ndryshëm. Por të gjitha këto kanë një shpjegim për rreth pers