999 rezultate për

iken

Këshilli i Stabilizim Asociimit: Shqipëria ka bërë progres në përgatitjen e zgjedhjeve Këshilli i Stabilizim Asociimit në Bruksel ka vlerësuar reformat e marra nga qeveria shqiptare, si kusht për integrimin
As vetë mjekët nuk mbajnë dot radhën, bëhen grumbull në pikën e vaksinimit Aktualisht në Vlorë vazhdon akoma vaksinimi i bluzave të bardha. Por duket se edhe ata vetë e kanë të vështirë të sillen
Vrasja e bosit të drogës, Lala: Ishte i lidhur me politikën, do hapte thesin për zgjedhje! Gazetarja Klodian Lala ka folur në lishje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë në Tiranë. Në
"Në gojë të ujkut", i riu hyn të vjedhë në polici Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit pasi tentoi të vidhte pikën e grumbullimit të automjeteve të blloku
Takime të fshehta me votuesit e LSI? Meta: Do përmbysim me votë klikën oligarkike Presidenti Ilir Meta edhe sot ka theksuar qendrimet e tij për zgjedhjet e 25 Prillit, në të cilat thotë se do të përmbys
Stuhia e borës godet Amerikën, të paktën 23 viktima Të paktën 23 persona kanë humbur jetën si pasojë e një stuhie që ka goditur Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjatë orëve
Palestinezi i vë thikën në fyt taksistit në Durrës Një palestinez i cili po udhëtonte me taksi për në Durrës, mësohet se në fund ka plagosur taksistin. Sipas policisë,
Conte: Fitorja me Lazion një pikënisje I qetë, i lumtur dhe krenar u shfaq Antonio Conte në konferencë për shtyp në fund të ndeshjes mes Interit e Lazios, ku z
Testoni logjikën: Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? (FOTO LAJM) Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju. Shfle
Realit i ikën një tjetër "shtyllë", Ramos njofton klubin se nuk do rinovojë Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka informuar klubin se në fund të edicionit do largohet nga "Santiago Bernabeu".
Nuk u mjaftua me vjedhjen e farmacisë dhe pikën e Kredo.al, kapet 22 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një 22 vjeçar të akuzuar për vjedhje nën kërcënimin e armës I riu i identifikuar si K.
Shqiptari kapet në shtëpinë e "barit", i ikën policisë nga dritarja e papafingos Një tjetër shqiptar është arrestuar në Britaninë e Madhe pasi u kap në një shtëpi bari. Shkumbin Lala u kap në një sh
"Amerika u rikthye", Biden shpall politikën e jashtme Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden mbajti të enjten fjalimin e tij të parë në Departamentin e Shtetit që kur
Infektohet me koronavirus 32 mjekë e infermierë në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon sot se 32 punonjws nga bluzat e bardha nga Klinika e Nefrologjisë janë infektuar me Co
Festojnë 6-vjetorin e lidhjes, Blero surprizon Afrona Dikën (FOTO LAJM) Sot është një ditë shumë e veçantë për çiftin e njohur të showbizit shqiptar, Bleron dhe Afronën. Dyshja festojnë 6-vjet
Albin Kurti: Nuk bëjmë kompromis me politikën e vjetër, na nevojiten mbi 60 deputetë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se pandemia COVID-19 ka qenë një nga ngjarjet më të rënda të vit
Administrata e Presidentit Biden nis lëvizjet, plani për politikën e jashtme Administrata e Presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, po e eliminon dallimin tradicional mes politikës s
15-vjeçarja ikën nga shtëpia, mesazhi për familjen: Jam me të dashurin! (VIDEO) Gentiana Mustafa nga Prizreni i Kosovës, që nga dita e premte nuk ka asnjë komunikim me familjen. Ajo u nis për në sh
LVV në zgjedhje pa Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje do të garojë me 5 kandidatë më pak për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit -përfshirë kryetarin e p
Këngëtarja e njohur: Gjuha shqipe është trendi i momentit në muzikën gjermane (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare, Alida prej vitesh jeton në Gjermani, ku edhe po zhvillon karrierën e saj muzikore. Në