999 rezultate për

ikea

Kompania suedeze i dhuron "qofte" falas Ibrahimovicit Suedia është e famshme për dy gjëra: gjigantin “IKEA” si dhe Zlatan Ibrahimoviçin. Por edhe pse futbollisti ka vendosur
Ibrahimoviç "sherr" dhe baste në instagram me David Beckham (FOTO LAJM) Sëedia dhe Anglia do të përballen sot në orën 16:00 për çerekfinalet e Botërorit, ku kjo ndeshje pritet të sjellë shumë
Suedezët "tallen" me Gjermaninë, godasin “3 zogj me një gur” (FOTO LAJM) Eliminimi historik, që në fazën e grupeve, i Gjermanisë nga Kupa e Botës në Rusi, ka sjellur shumë zemërim tek mbështetë
Aplikacioni i ri "Ikea" ju lejon të bëni gjëra të mahnitshme në shtëpinë tuaj Për të përdorur tiparet e reja në iOS 11, centrali suedez ka nisur një aplikacion të ri që ju lejon të shihni se si duke
Njihuni me "njeriun magnet" (VIDEO) Në Madhya Pradhesh të Indisë, mësohet se jeton një person i cili pretendon se ka aftësi "magnetike". Arun Raikëar e ka d
Një shqiptare në krye të grave të Agimit të Artë Deri tani shqiptarët e dinin se kishin një "përfaqësues" të tyre në radhët e partisë neonaziste "Agimi i Artë", Robert a