999 rezultate për

ikardi

Merr fund grupi kriminal në Itali, kush është "Rikardino" nga Shqipëria që ju sekuestuan miliona euro Autoritetet italiane kanë sekuestruar pasurinë e 5 anëtarëve të një grupi kriminal Lovine i klanit mafioz Casalesi (Case
PSG ofron miliona euro për Ikardin, sa kërkojnë zikaltërit Në pritje për të kuptuar se kur mund të rikthehet në fushë për të konkurruar me Juventusin e Lacion për titullin, e ardh
Çfarë ndodhi te skena kritike e “Dedës” në shtyllë, rrëfehet Saimir Kumbaros (FOTO LAJM) “Stanislavski thoshte që në radhë të parë duhet të jesh njeri, pastaj artist. Rikard Ljarja ishte njeri, por edhe artist
"Shpërthen" babai i Wandës: Ikardi nuk më ka pëlqyer kurrë, ish-bashkëshorti zotëri (FOTO LAJM) Babai i Wanda Narës, Andres Nara, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë në lidhjë me martesën e vajzës së tij, m
Tifozët e Interit kërcënojnë: Nëse dështoni, duhet të largoheni të gjithë Interi do të luajë sezonin në 90 minuta ndaj Empolit këtë fundjavë. Zikaltërit kërkojnë të jenë në Ligën e Kampionëve vi
Wanda ironizon Ronaldon: Këtë sezon e vetmja gjë që bëri ishte ndeshja me Atleticon Wanda Nara është nga ato që dinë të trazojnë ujërat në çdo deklaratë. Çdo të shtunë ajo është e ftuar në emisionin sport
"Në Gjermani qeshin me situatën e Intert" Situata eMauro Icardit me Interin nuk është një ndër çështjet kryesore të dy javëve të fundit në Itali, por duket se ësh
E ardhmja e Icardit, takim urgjent në Milano Mauro Ikardi po kalon pushimet me familjen në Argjentinë. Megjithatë, ai ka një çështje pezull për të zgjidhur. Së b
Capello kritikon Interin: Nuk fitohet me një futbollist Pas eleminimit të Interit nga Liga e Kampionve, tashmë gjyqin ja bën dhe një emër i njohur sic është Fabio Capello. Në n
Ndizet sfida, Ronaldo dhe Ikardi kërkojnë fitore Sonte po luhet ndeshja shumë e pritur mes Juventusit dhe Interit. Ndërkohë që Juve gjendet në vendin e parë, Interi ë
Wanda Nara, ja pse është frymëzimi Icardit (FOTO LAJM) Wanda Nara njëkohësisht e dashura e Mauro Icardit, dhe agjentja e tij ka trubulluar Insagrimin teksa ka treguar linjat
Uanda Nara tregon fiksimin e Icardit Mauro Ikardi është personazhi i javës së kaluar në kampiopnatin Italian. Goli i shënuar në limitet e kohës së rregullt n
Trondit Ikardi: Jam në pritje të ofertave Sulmuesi i skuadrës së Interit, Mauro Ikardi është ndër lojtarët më deçiziv te zikaltërit. Kjo ka bërë që shumë klube eu
Icardi harron fitoren, ku shkoi heroi i Interit pas ndeshjes (VIDEO) Sulmuesi dhe kapiteni i Interit, Mauro Ikardi konfirmohet sërish deciziv në derbin e Milanos. Por këtë herë fitorja k
I dashurur me Wanda Nara, kush i dërgoi lulet nga Arabia? (FOTO LAJM) Mëngjesi i ditës së shtunë ishte ndër më romantiket e bshkëshortes së futbollistit Mauro Ikardi, modeles Wanda Nara.
Ikardi kthehet në çështje te Inter, zbuloni arsyen Skuadra e Interit po zhvillon një sezon fantastik pasi numëron plot 6 fitore radhazi. Pavarësisht se i gjithë ambienti z
“Ikardi nuk e meriton shiritin e kapitenit” Ish-trajneri i Interit, Frank De Boer ka theksuar se Mauro Ikardi nuk është personi ideal për të mbajtur shiritin e kapi
Ja dy veprimet e menjëhershme që duhet të bëni në rast se po kaloni një krizë takikardie Takikardia është një prej sëmundjeve më të shpeshta të zemrës,e cila mund të shpjerë në komplikacione të tjera të sistem
Chelsea kërkon me ngulm bomberin e Interit Chelsea nuk ka ndërmend të heq dorë nga synimet për të blerë Maro Ikardin. Sipas sajti “Metro” në Angli, janë duke shqyr
Rikardi III: E vërteta pas dramës makabre të Shekspirit Greig Watson Imazhi i një maniaku vrasës të krijuar nga Shekspiri është thjesht një propagandë, tregojnë të dhënat hi