999 rezultate për

igli

Dhe fansat zgjedhin Igli Taren si drejtorin sportiv më të mirë në Itali Cili është drejtori sportiv më i mirë në Serinë? Kjo është pyetja që Corriere Dello Sport u drejton lexuesve të saj në s
Çfarë i ndodh trupit nëse ndalojmë ngrënien e bukës dhe makaronave “Karbohidratet ruhen në trup në formën e glikogjenit – shpjegon Pietro Migliaccio, president i dietologjisë i Shoqërisë
Disiplina e futbollit italian gjobë dhe pezullim për Igli Taren Igli Tare, u bë sërish protagonist këtë javë në Itali, kur në pushimin ndërmjet pjesëve, zbriti në tunelin e stadiumit O
Si të përdorni kungullin për të luftuar kolesterolin, yndyrnat dhe trigliceridet Në ditët e sotme, shumë njerëz nuk mendojnë me të vërtetë për efektet e ushqimeve që zakonisht konsumojnë në të gjithë s
Igli Tare në krye të FSHF-së? Drejtori i Lazios përgjigjet vetë Igli Tareështë pyetur nëse a do të kthehet ai një ditë në Tiranë për të sjellë këtë eksperiencë që po merr tek Lazio kun
Tare: FSHF ka nevojë për njerëz të rinj Igli Tare është vlerësuar sërish si një nga drejtuesit më të suksesshëm të Serisë A. Por a do të vijë ai një ditë në Tir
Igli Tare, "mbreti" i merkatos në Itali Nga Lichsteiner te Strakosha, nga Keita Balde te Luis Alberto. Lazio po rezulton një minierë e vërtetë, një klub që vetë
Sondazhi i “Tuttomercatoweb”, nxjerr Igli Taren drejtorin sportiv më të mirë në Itali Igli Tare kryeson bindshëm sondazhin e hapur nga “Tuttomercatoweb” dhe më shumë gjasa do të fitojë çmimin e drejtorit sp
Tare: Immobile nuk është në shitje Drejtori sportiv i Lazios, Igli tare ka theksuar se Immobile nuk është në shitje dhe nuk largohet nga Lazio Sulmuesi
Tare: Përpiqem gjithmonë të vendosë logjikën duke zgjedhur lojtarët Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare ka treguar se si e ka ndërtuar këtë skuadër Nuk ishin të largëta kohët kur qindr
Tare i kënaqur me skuadrën por jo me tifozët, ka një kërkesë për ta Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare i ka bërë thirrje tifozëve që të vijnë në Olimpico për të mbështetur skuadrën. S
Më në fund Juventus buzëqesh, po formohet ekipi i plotë Benedikt Howedes është kthyer të stërvitë më grupin e lojtarëve në Juventus, ndërsa Mattia De Sciglio vazhdon të ketë pr
Igli Tare gati ta bashkojë Rashicën me "familjen" Milot Rashica së fundmi është në radarët e Lazios. Sulmuesi i Vitesses, ka nisur të përmendet sërish në ambjentin bardhe
Biglia tregon se si mendon se do ta presë "Olimpico" Lucas Bigli do të rikthehet në stadiumin “Olimpico” por jo për tifozët e Lazios. Në prag të sfidës kundër bardhekaltërve
Igli Tare mbledh shqiptarët tek Lazio, i rradhës vjen nga Bayerni Një tjetër futbollist shqiptar i bashkohet futbollit italian, me shpresën për të shpërthyer në klubin ku kanë gjetur hap
De Sciglio merr një pozicion të ri në formacionin e Juventusit Juventusi vazhdon kërkimet për një mbrojtës të djathtë të ri, duke lënë të kuptohet se Mattia De Sciglio do të përdoret
Pasi çmendën policinë italiane, dy kushërinjtë nuk i shpëtojnë kurthit Dy të rinj shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane gjatë një operacioni anti-drogë i cili u zhvillua në Trevi
Fassoe: Biglian e kemi marrë që të nxjrrë nga fusha kundërshtarët Drejtori sportiv i Milani, Fassone ka folur për Biglian, blerjen më të re kquezi. Ai foli me superlativa duke treguar pë
Zyrtare/ De Sciglio është i Juventusit Juventus ka mirëpritur Mattia De Sciglio pas arritjes së tij nga Milano në Torino. Lojtari ka bërë ekzaminimet mjekë
Milani kthen kusurin e Bonuccit tek Juventus Mattia De Sciglio është një lojtarë i Juventusit. Italiani braktisi Milanin në Kinë për tu kthyer në Itali dhe për të në