999 rezultate për

igli

Formacionet zyrtare: Milan - Arsenal Milan pret sot anglezët e Arsenalit për sfidën e parë të 1/8 e UEFA Europa League në një takim që do të jetë mjfatë inte
Igli Tare fillon punën për goditjen e radhës Fabian Ruiz është synimi i radhës për Igli Taren. Ai e ka shënjestruar talentin e Real Betisit si goditjen e ardhshme pë
Historia e pabesueshme e Astorit me Taren dhe si u kërcënua sulmuesi shqiptar Vdekja e papritur Davide Astorit ka shokuar botwn e futbollit botwror. Para se të transferohej te Roma Astori ishte
Igli Tare tregon ëndrrën e tij: Dua të jem trajner i Kombëtares shqiptare Igli Tare është konfirmuar si një ndër më të suksesshmit në këtë rol, i përzgjedhur në mënyrë plebishitare si Drejtori S
Tare shuan shpresat e juventinëve: Iu siguroj se ky lojtar nuk vjen tek ju Igli Tare është shprehur se Stefan de Vrij nuk do të transferohet te skuadra e Juventusit. Ka qenë vetë Drejtori spor
Igli Tare e pranon se kanë marrë një ofertë për Milinkovic-Savic Drejtori i Lazios Igli Tare konfirmon se ata kanë marrë një ofertë me vlerë prej 70 milionë euro për Sergej Milinkoviç-
''Me fjalë ledhatare'', ja si i thërrasin njëra-tjetrës Yllka Mujo dhe Gigliola E dashura e Amos Zaharisë, djalit të vetëm të aktores së njohur shqiptare Yllka Mujo, ka folur për herë të parë për mard
Dëmtohet mbrojtësi i Juventusit Mattia De Sciglio pritet të humbasë ndeshjen e Juventusit kundër Atalantas në Serie A të dielën pas marrjes së një dëmti
Manchester United i futet në garë Interit për mbrojtësin holandez Stefan de Vrij do t'i japë lamtumirën Lazios në fund të këtij sezoni, pas deklaratës së drejtorit sportiv Igli Tares, du
Dorëzohet Tare, nuk mundi ta mbajë lojtarin Igli Tare njoftoi dështimin e bisedimeve për rinovimin me qendërmbrojtësin holandez, Stephan De Vrij, ndërsa theksoi se
Biglia mbron Higuainin: E dëmtojnë kritikat që s'kanë lidhje me futbollin Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka marrë drejtimin e Albicelestëve, Higuain nuk është ftuar te përfaqësuesja e tij. Mir
Tifozët e Interit njëzëri kërkojnë Igli Taren si drejtor sportiv Rafinja dhe Lisandro Lopez janë dy blejrjet e Interit në jajnar për Luçiano Spaletin, pavarësisht se ky i fundit kërkoi
Igli Tare peshkon edhe një tjetër talent shqiptar, bëhet fjalë për një sulmues 18-vjeçar Igli Tare vazhdon gjuetinë e zbulimeve të talenteve shqiptarë. Drejtori sportiv i Lazios ka zyrtarizuar një tjetër afrim
Vazhdojnë vlerësimet për Taren, këtë herë nga SportItalia Në sondazhin e kanalit SportItalia, Igli Tare është zgjedhur nga Juria e Sportitaliamercato, ashtu edhe nga tifozët, si
Marrëdhënia me Elia Zaharian, kunata e saj rrëfen detajet Aktori i njohur Amos Zaharia nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë lidhjen me Gigliolën, madje në rrjetet e tyre sociale sho
Sacchi: Tare është mjeshtër, zbulon talentet si pak të tjerë Atë që dikush mund ta shpikë, një tjetër mund ta zbulojë, është shprehja e famshme që Arthur Conan Doyle kishte vënë në
Milan nuk ka ndërmend të shesë Suson edhe për 80-të milionë euro Milan shkruan në faqen e tyre zyrtare se Suso "nuk do të shitet edhe për 80 milionë euro, ndërsa Lucas Biglia, Nikola Ka
Igli Tare, "peshkaqeni" i talenteve ne Itali Gazeta italiane "Il Messaggero" i ka kushtuar një intervistë të veçantë drejtorit sportiv më të mrië të Serie A, Igli Ta
Gattuso e shikon si objektiv rikuperimin e të dëmtuarve Me 28 pikë pas 20 javësh, zona Champions është një utopi për Milanin, që edhe pas ndryshimit në pankinë nuk po arrin të
Dhe fansat zgjedhin Igli Taren si drejtorin sportiv më të mirë në Itali Cili është drejtori sportiv më i mirë në Serinë? Kjo është pyetja që Corriere Dello Sport u drejton lexuesve të saj në s