999 rezultate për

igli

U mposht nga Franca, edhe një tjetër lojtar i jep lamtumirën Argjentinës Pas eliminimit nga Kupa e Botës, mesfushori Lucas Biglia ka konfirmuar largimin nga Kombëtarja e Argjentinës. Argjent
Vrasja e shqiptarit në Itali, vajza që e futi në kurth ishte shqiptare nga Maqedonia Zhvillime të reja lidhur me vrasjen e shqiptarit Ismail Luli në Itali. Siç raportojnë sot mediat vendase, hetuesit ka
Balerini i njohur tregon si e tallnin në lagje pse vishte streçe Balerini i njohur Igli Mezini, i cili së fundmi ndodhet në Shqipëri për tu marrë me projektin e ri, ka qenë i ftuar në W
Igli Tare i rikthehet futbollit dhe golave me Lazion Në ndeshjen e legjendave të luajtur në Olimpico, mes Lazios dhe West Ham, i pranishëm ka qenë edhe vetë drejtori shqipta
Krimi i tmerrshëm në Itali, burg për jetë për dy të rinjtë shqiptar Gjykata e Apelit e qytetit të Ankonës në Itali ka vendosur burg përjetë për dy shqiptarët Marjo Mema e Igli Meta të akuz
Igli Tare pikëton mbrojtësin e Bayernit si zëvendësues i De Vrij Lazio mbeti jashtë Champions Leagues për sezonin e ardhshëm, por drejtuesit kanë nisur nga puna për të krijuar një ekip
Rrëfehet Igli Tare: Me Guardiolën flas akoma, Baggio anti-futboll Igli Tare është padyshim një nga shqiptarët më të suksesshëm në botën e futbollit. Në një rrëfim special për “RTSH”, dre
Gomez "shpërthen" ndaj Aguero-s: Të mbylli gojën Sulmuesi i Atalantas, Alejandro Darío Gomez është vënë shenjestrën e një sulmi kritikash pas dëmtimit që i shkaktoi mesf
Igli Tare: Interi bëri një lojë të pisët Drejtori i Lazios, Igli Tare, ka deklaruar se Interi bëri një lojë të pisët për të marrë Stefan de Vrij. “Disa kanë b
Milan publikon listën e lojtarëve për finalen ndaj Juventusit Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka publikuar listën e plotë prej 25 lojtarësh për finalen e nesërme ndaj Juventusit.
Ikën nga Lazio? Tare kërkohet nga klubi i madh i Seria A Dështimi për të fituar “Scudetton” ka bërë që Napoli të mendojë për revolucionin. Sezonin e ardhshëm priten shumë ndr
Juventus niset drejt Milanos me dy mungesa të rëndësishme Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Interit. Ata do të vuajnë mungesat e Giorgio Chiellini
Futbollisti i Milanit rrezikon finalen e Kupës së Italisë dhe Botërorin Dje pësoi humbje turpëruese nga Benevento, sot merr një lajm më të keq. Futbollisti, Lucas Biglia rrezikon të humbas
Nuk kanë fund vlerësimet për Igli Taren, njihuni me të radhës Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare është nderuar me çmimin “Scouting Leader” nga “Football Leader 2018”, për aftësitë
Sfida Milan - Napoli u mbyll me sherrin Sarri-Biglia (VIDEO) Nuk ka qenë një ndeshje e qetë në “San Siro”, pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit Banti, që sinjalizoi fundin e s
Si në përralla: Nusja e Amosit, i kërkon këshilla vjehrrës kur zihet me të Amos Zaharia dhe Gigliola Haverniku janë një çift i konsoliduar tashmë. Prej vitesh ata po jetojnë historinë e tyre të d
Igli Tare: Jemi të interesuar për Valon Berishën Drejtori i Lazios, Igli Tare, foli pak minuta para fillimit të ndeshjes Lazio - Salzburg, teksa zbuloi se po ndjek me in
Shpërthen Igli Tare: Ky kampionat është i falsifikuar Në një intervistë për Corriere Dello Sport, Igli Tare ka reaguar ashpër për vendimet e gjyqtarëve në ndeshjen me Cagliar
Formacionet zyrtare: Milan - Arsenal Milan pret sot anglezët e Arsenalit për sfidën e parë të 1/8 e UEFA Europa League në një takim që do të jetë mjfatë inte
Igli Tare fillon punën për goditjen e radhës Fabian Ruiz është synimi i radhës për Igli Taren. Ai e ka shënjestruar talentin e Real Betisit si goditjen e ardhshme pë