999 rezultate për

igli

Igli Tare po përgatitet që të afrojë yllin e Barcelonës Malcom është një lojtarët më të kërkuar në merkato teksa hapsirat e pakta të tij tek Barcelona kanë bërë që shumë klube
Igli Tare në sulm për mbrojtësin e Atletico Madrid Drejtori sportiv te Lacio Igli Tare kërkon një mbrojtës me ekspriencë të gjatë për të përforcuar skuadrën. Së fundmi
Rrëfehet Igli Tare: E shkuara dhe e tashmja e kopshtarit që u bë mbreti i Serisë A Igli Tare mbetet një ndër personazhet më interesante të futbollit italian dhe mediat e kërkojnë çdo javë, për të zbuluar
Igli Tare dhe vëllai në hetim për baste të paligjshme online Ditën e djeshme kanë ndodhur arrestime të shumta në Itali. Janë arrestuar plot 68 veta nga Guarda Di Finanzia shkak jan
Lazio blindon Igli Taren Lazio mendon për të ardhmen dhe e nis duke blinduar drejtorin sportiv të klubit, Igli Tare. Ky i fundit rinovoi kontratë
Punë të shkëlqyer tek Lazio, Lotito shpërblen Igli Taren Igli Tare ka ditur të punojë mjaft mirë në drejtimin e ekipit të Lazios si drejtor duke marrë edhe mirënjohjen e Preside
Zbulohet sa muaj larg fushave do të qëndrojë ylli i Milanit Lajm i keq nga infiermeria e skuadrës së Milanit. Lucas Biglia u parashikua se do të qëndronte jashtë fishave të lojës p
Ndryshim surprizë te skuadra e Milanit Skuadra e Milanit do të luajë sot takimin e saj ndaj Sampdorias, një ndeshje delikate pasi kuqezinjtë vijnë pas dy humbj
Ndërhyrje e rrezikshme, dëmtohen rëndë Biglia dhe Nainggolan (VIDEO) Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza. Sfida është ndalur për disa s
Tare tregon skuadrën që ndjek si shembull Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare është ndër pikat kyçe të ekipit lacial në sukseset e tyre në vitet e fundit. Madje
Zidane te Unitedit ? Agjenti i francezit sqaron gjithçka Agjenti i Zinedine Zidanit, Alain Migliaccio, ka bërë të ditur se ish-trajneri i Real Madridit nuk ka dëshirë të punojë
Igli Tare i rinovon kontratën dy yjeve të Lazios Igli Tare vazhdon të impresionojë me lëvizjet e tij te skuadra e Lazios. Pas nënshkrimit me disa futbollistë cilësorë, t
Milan kalon në avantazh ndaj Empolit (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Empolit në "Carlo Castellani". Ai që ka shënuar është mesfushori, Lucas Biglia në min
Lajm i keq për Juven, dëmtohet ylli i skuadrës Ditën e nesërme Juventus do të debutojë në Champions League ku përballë do të ketë Valencian. Por në prag të kësaj n
FSHF fut në garë, Canën, Taren e Strakoshën Federata shqiptare e Futbollit ka vendosur të japë dy çmime “Ambasador i Sportit Shqiptar” për figurat që kanë kontribua
Igli Tare nuk ndalet, sjell një tjetër shqiptar tek Lazio Igli Tare vazhdon të pasurojë klubin e Lazios me shqiptarë. Sot, tek ekipi i të rinjve të klubit kryeqytetas, ka ardhur
Igli Tare sqaron të ardhmen e serbit që kërkohet nga gjigantët europian Lojtari serb Milinkovic Savic është një nga lojtarët më të kërkuar në këtë merkato vere, për të cilin janë interesuar k
Igli Tare do të drejtojë Milan? Presidenti i ri i kuqezinjve, Skaroni ka shkarkuar nga posti i drejtorit sportiv, Mirebelin edhe pse kontrata e tij me M
Igli Tare pazar në Francë, pikëton mesfushorin brazilian Drejtori sportivi i Lazios, Igli Tare ishte vënë prej kohësh në kërkim të një lojtari cilësor për ekipin ku ai punon.
Legjendat e Dinamos flasin për ish-trajnerin, Daliç: Suksesi kroat, prej tij Kombëtarja e Kroacisë ka shkruar histori në këtë Botëror duke mundur Anglinë dhe duke u ngjitur në finalen e Botërorit k