999 rezultate për

ievp

Arrestohet stomatologu në Tiranë, futi drogë brenda burgut 313 Stomatologu i burgut 313 në Tiranë është arrestuar pasi shpërndante lëndë narkotike në institicionin e vuajtjes së dënim
I çoi të vëllait drogë në burg, arrestohet 29 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 29 vjeçar i cili tentoi të shpërndante lëndë narkotike në ambjentet e burgut. E.
Liruan "të tmershmin" e Beratit para kohe, arrestohet drejtori i burgut dhe 1 punonjës Drejtori i burgut të Lushnjes dhe një punonjës janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë liruar para shlyerjes së dënimit, L
Arrestohen 5 efektivë të operacionales në burgun e Peqinit A.O, L.C, B.K, D.Q, K.H, janë arrestuar 5 efektivët e rolit bazë në forcat operacionale, të cilët kanë konsumuar veprën
I dërgonin me postë, kapen 6 celularë në burgun e Fierit Gjashtë telefona celularë janë kapur nga punonjësit e Institucionit të Ekzekutimit të Dënimeve Penale në Fier, pasi ishi
Skandal në burgun e Peqinit, i dënuari rrihet barbarisht me shkop gome Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Peqinit më 30 shtator të këtij viti. Mësohet se një i burgosur është dhun
Tenton të fusë heroinë në burgun e Sarandës, arrestohet polici Një punonjës policie është vënë në pranga. Ai akuzohet se ka tentuar të fuse heroinë në burgun e Sarandës. Polic
Përdorën burgjet për fushatë, shkarkohen drejtorët e Beratit e Kavajës Ministri teknik i Drejtësisë, Gazment Bardhi, ka shkarkuar sot nga detyra Drejtorin e IEVP Berat, Arif Dervishi, si dhe
Fikën kamerat dhe falsifikuan lejet, zbulohet shkaku u shkarkimit të drejtorëve Drejtori i ri i burgjeve, Arjan Hoxha shkarkoi dy ditë më parë katër drejtorë në rrethe. Gjatë ditës së djeshme këta të
SHKARKIMET/ Tre drejtorët e burgjeve denoncojnë ministrat teknikë të Bashës U shkarkuan nga ministrat teknikë të Bashës, tre drejtorët e burgjeve, Etnor Krakulli i IEPV Fier, Fatjon Fanaj i IEVP
Totozani urdhëron hetim për stafin e burgut të Lezhës Përmes një njoftimi për mediat, Avokati i Popullit ka rekomanduar nisjen e hetimeve për drejtorin e burgut të Lezhës. AP
Drejtori i Burgut të Shënkollit, presion të burgosurve për votën Avokati i Popullit pas një inspektimi te kryer në burgun e Shënkollit, Lezhë ka konstatuar një sërë problemesh. Një grup