999 rezultate për

idrizi

Zv.kryeministrit "harron" politikën për Partizanin: Dhunën e thërret vetë fotografi Pavarësisht se tashmë është emëruar numri "2" zv.Kryeministër i qeverisë së Shqipërisë, Erion Braçe vijon të vendos në s
Pas PD dhe LSI edhe një parti tjetër djegë mandatet Edhe PDIU do të ndjekë të njëjtën rrugë si PD dhe LSI. Këtë e konfirmon kreu i saj Shpëtim Idrizi. Sipas tij, vendimi
Nehat Idrizi uron qytetarët dhe bën thirrje të mos harrohet e kaluara historike Edhe kryetari i KGJK-së Nehat Idrizi ka uruar qytetarët për ditën e pavarësisë. Ai ka shprehur mirënjohje për autoritete
Idrizi: Rama, larg duart nga PDIU Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Idrizi th
Tragjedi në Shkup, babë e bir vdesin brenda 1 ore Një fatkeqësi familjare ka ndodhur në Shkup, ku brenda natës kanë ndërruar jetë babë e bir. Mbrëmjen e të martës klu
Serbët tërhiqen edhe nga Gjykata e Mitrovicës Punëtorët e Gjykatës Themelore në Mitrovicë kanë bojkotuar punën, mëngjesin e sotëm. Këtë informacion e ka konfrirmua
Idrizi me thirrje të fortë: Mblidhni urgjent Këshillin e Sigurisë Kombëtare Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi i bën thirrje presidentit Meta të thërrasë këshillin e Sigurisë Kombëtare, pasi dje në Bul
Reagon ashpër Shpëtim Idrizi: Shteti shqiptar ka rënë! Ngjarjet gjatë ceremonisë mortore sot në Bularat të Gjirokastrës, vijojnë të sjellë reagime të forta. Kreu i Partisë
Reagon ashpër Shpëtim Idrizi: Alarm për sigurinë Kombëtare Vrasja e terroristit grek në Bularat të Gjirokastrës, vijon të sjellë reagime të forta. Së fundmi ka reaguar edhe kr
Shpërthen Idrizi: Trimoshat e Agimit të Artë kanë marrë zemër Forcat RENEA kanë bërë të mundur neutralizimin e grekut 35 vjeçar i cili qëlloi me armë kundër policisë shqiptare në Gji
Idrizi i përgjigjet Dules pas ikjes nga tavolina e Bashës Vangjel Dule nuk u pa sot pranë Bashës në mbledhjen e opozitës në Vlorë duke protestuar kështu për kalimin e Shpëtim Idr
Basha del në krah me Idrizin, bojkoton Vangjel Dule Opozita e ka bojkotuar sot Senacën Plenare duke zhvilluar një mbledhje në Vlorë, nga e cila Lulzim Basha ka vijuar akuza
Gjika shpërthen ndaj Idrizit dhe Lelit: Dy meshkuj që përqafohen "hot" Shpëtim Gjika ka reaguar, në “Facebook”, pas thumbave që presidenti Sinan Idrizi tha dje për të. “Tani është ‘keq me
Idrizi direkt nis sulmet ndaj Ramës, i quan arrogantë Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur pas takimit me kreun e PD, Lulzim Basha si dhe kalimin zyrtarisht të forcës politik
Takim i fshehtë: Idrizi bashkohet zyrtarisht me Bashën? Paraditen e sotme lideri i opozitës do të zhvillojë një takim me kryetarin e PDIU-së Shpëtim Idrizi. Takimi në fjalë
Vangjel Dule kokë më kokë me Bashën pas afrimit të Idrizit në opozitë Kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule po zhvillon ditën e sotme një takim me kryetarin e PD-së Lulzim Basha në selinë e PD-në
Shpëtim Idrizi del nga koalicioni me PS-në, i bashkohet PD-së Pas të gjithë diskutimeve mbi marrëveshjen e mundshme përfundimtare me palën greke, që mbulohet nga “terri informativ” n
Flamurtari del kundër bojkotit, kërkohet zbatimi i ligjit Presidenti i Flamurtarit, Sinan Idrizi është një nga drejtuesit që gjithmonë ka kërkuar civilizimin e stadiumeve shqipta
Rama i mori deputetet? Reagon sërish Shpëtim Idrizi Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi, ka reaguar për herë të parë pas largimit të deputeteve të PDIU-së drejt Partisë Socialist
Rama i shkërmoqi partinë, reagon për herë të parë Idrizi Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi, ka reaguar për herë të parë pas largimit të deputeteve të PDIU-së drejt Partisë Socialist