999 rezultate për

idriz

Shpëtim Idrizi del nga selia e PD-së: Nuk është aleancë kundër PS-së Shpëtim Idrizi ka folur për mediat pak pasi ka firmosur në selinë e PD. Ai është shrehur se nuk është aleancë kdundër
Pa marrëveshje! Përfundon takimi, kërkesa e Idrizit "tremb" Bashën Pa marrëveshje ka përfunduar takimi mes kreut të opozitës Lulzim Basha dhe kreut të PDIU-së Shpëtim Idrizit. Burimet
Shpëtim Idrizi "kokë me kokë" me Bashën, çfarë po diskutohet Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi është takuar me kreun e PD-së, Lulzim Basha. Ky është takimi i fundit rakordues për përf
Idrizi: Vëllai i Vuçiçit, Edi Rama, të shpallë 17 shkurtin festë zyrtare Kreu i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku i drejtohe
Gati për zgjedhje! Pas Idrizit, Lulzim Basha arrin marrëveshje edhe me Fatmir Mediun Ka përfunduar me dakordësi takimi mes Lulzim Bashës dhe Fatmir Mediut, kreu i PR-së, mbajtur në selinë blu. Në një ko
Shpëtim Idrizi zbulon ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 Prillit Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi bëri me dije në një dalje për mediat se qarku ku preferon të kandidojë si deputet në zgjed
"Luan me bashkëkombasit dhe kone me Greqinë", Shpëtim Idrizi ironizon publiisht Ramën Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi vjen me një reagim të gjatë përsa i përket vizitës së kryeministrit Edi Rama, ditën e dje
"Sot po nderohen ushtarët grekë", Idrizi reagon në 30 vjetorin e Shoqatës Çamëria Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi, ka mbajtur fjalim në kuadër të 30-vjetorit të krijimit të Shoqatës Çamëria, ku ka deklaru
Idrizi: Rama bën avokatin e qeverisë greke, zgjerimi në det është i njëanshëm Kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi për RTV Ora ka folur në lidhje me parregullsitë e zgjerimit të Greqisë me 12 milje në ha
Shpëtim Idrizi thirrje shqiptarëve: Bëjeni Çamërinë tuajën në vitin 2021 Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi teksa ka bërë një urim për të gjithë shqiptarët këtë fundvit, ka bërë thirrje atyre që ta
E konfirmon Idrizi: Shkojmë në zgjedhje me Partinë Demokratike Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për zgjedhjet e 25 Prillit duke thënë se do të garojë në zgjedhje me partinë më të
Prokuroria kërkoi 10 vite dënim me burg, në Turqi marrin vendimin për Sinan Idrizin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Lartë e Stambollit, në lidhje me ak
Sinan Idrizi hedh akuza: Pashë klube duke paguar arbitra dhe kundërshtarët Sinan Idrizi është rreshtuar prej kohësh kundër vendimit të Ligës Profesioniste për të bojkotuar futbollin për shkakun e
Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Pashë nëna çame që qanin "Policët janë vëllezërit tanë. Policia jonë me të njëjtin agresivitet, të shkojë në jug dhe të sillen kështu me ata grek
Gjuajti me shishe drejt ministrit grek, Shpëtim Idrizi: Shpresoja ta zinte në kokë e të freskohej Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për gjestin e tij ditën e sotme ku gjuajti me shishe uji eskortën e ministrit të ja
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Nuk e lejon klubi zviceran, Kosovës nuk i bashkohet mesfushori Idriz Voca rrezikon të mbetet pa iu bashkuar Kosovës. Kosova nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit I
Idriz Sulejmani kandidon për ulëse në Parlamentin e Kroacisë Politikani shqiptar Idriz Sulejmani është duke kandiduar për zgjedhjet parlamentare në Kroaci. Ai fushatën e ka bërë
Shpëtim Idrizi i bën një thirrje Ramës: Më vjen që të ulërij nga dhimbja! Nga ceremonia përkujtimore e mbajtur ditën e sotme në Qafë-Botë, në 76-vjetorin e gjenocidit ndaj popullsisë çame, kreu
Zbulohet identiteti i dy punonjësve që humbën jetën në minierën e Artanës Dy punonjës në minierën e Artanës kanë humbur tragjikisht jetën si pasojë e një shembjeje që ndodhi gjatë punës. Mini