999 rezultate për

idoll

Mbappe e konfirmon përsëri: Ronaldo është idhulli im Kylian Mbappe dhe Cristiano Ronaldo u takuan mbrëmë në ndeshjen e Ligës së Kombeve në mes të Portugalisë dhe Francës.
Dy të vdekur në aksidentin e fshatit Vranidoll Në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Vranidoll sipas dëshmitarëve dy persona kanë humbur jetën. Në
Reagon deputeti i VV-së: Andin Hoti e ke idoll kriminelin më të madh në Kosovë Deputeti i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, i cili është i akuzuar për sulm terrorist ndaj Parlamentit, ka thënë se ësht
E dini cilët janë 100 mbiemrat më të përhapur në Shqipëri? Profesori i Institutit të Gjuhësisë dhe Letërsisë, Çlirim Bidollari, ka hartuar një fjalor që pritet të publikohet së sh