999 rezultate për

idiot

Moderatorja e quan futbollistin e Kosovës "idiot" Njërës nga moderatoret e njohura të sportit, Qëndresa Krelani, i ka ndodhur një e papritur në emision. E ftuar në emi
Ishi United këshillon De Ligt: Harroje United, kemi ekip idiotësh Ajax-i po fluturon dhe De Ligt është gjithmonë e më shumë në qendër të merkatos. Mbrojtësi dhe kapiteni i holandezëve ka
"O idiot, ç’kërkon të bësh?", Plaoka shpërthen për telat me gjemba Policia e Shtetit duket se ka marrë masa mjaftë të repta për sa i përket protestës së nesërme që pritete të zhvillohet p
Orban vazhdon sulmet: Këta janë "idiotë të dobishëm" "Idiotë të dobishëm" janë majtistët, kritikët e tij në Partitë Popullore Evropiane (PPE), theksoi kryeministri i Hungari
"Idiot, malok, i trashë", Ndocaj tregon sherrin me Ramën Ish-deputeti i Partisë Socialiste Eduard Ndocaj ka treguar në Xing me Ermalin se është zënë disa herë me Kryeministrin R
Infantino flet për superclasicon River-Boca: Futbolli nuk ndalet për 4 000 idiotë Presidenti i FIFA-s Gianni Infatino ka deklaruar se do ishte më mirë të ishte zhvilluar supersfida River Plate-Boca Juni
Ndocaj i thotë Edi Ramës, idiot Ish-deputeti socialist, Eduart Ndocaj ka folur për aktualitetin politik. Ai tha se Rama është një fatkeqësi kombëtare
Dorëzohet Panucci: Nuk jam idiot, kjo do të ndodhë në të ardhmen Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci pas disfatës me Skocinë në një konferencë për mediat ka
"Ai është një idiot m…!", plas grushti mes pilotëve të Formula 1 në Brazil (VIDEO) Gara e Formula 1 në Brazil, nuk ka kaluar pa tensione mes pilotëve. Ka qënë Max Verstapen i cilë ëhstë konfliktuar
Busquets: Pësuam gol idiot Mesfushori i Barcelonës, Sergio Busquets është i zhgënjyer me barazimin e arritur në “San Siro”, duke qenë se ai dhe sho
Politikani grek shokon me thirrjen: T'i shfarosim shqiptarët Vrasja e terroristit grek ditën e djeshme në Bularat, ka shkaktuar një tendosje të marrëdhënieve Shqipëri-Greqi. Një
Nuk do ta besoni çfarë veprimi idiotesk ka bërë kjo për të dashurin (FOTO LAJM) Paulina Casillas nga Meksika e ka hequr kërthizën e saj dhe ia ka dhënë ish-të dashurit si dhuratë. Megjithatë, tani
Tuna trembet për vdekje në emision: Idiot…puro idiot (VIDEO) Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu mbrëmjen e djeshme ka qënë e ftuar në “Xing me Ermalin”. Tuna ka disa kohë që nuk
Guximtarë apo idiotë? Demi bën "kërdinë" (VIDEO) Në një garë me dema në Portugali, gjashtë toreadorë e kanë pësuar kur tentuan ta sfidojnë demin e tërbuar. Një video
L*qe, idiot! Si degjeneroi debati mbrëmë në Opinion (VIDEO) Ka shkaktuar mjaft debate emisioni i mbrëmshëm "Opinion" ku Mustafa Nano dhe deputeti i PD, Ervin Salianji shkëmbyen fye
Deputeti i Ramushit: Nuk tërhiqem, është një idiot e do merrem privatisht Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj nuk është penduar për kërcënimet që i kishte bërë ndaj ish-prokurorit, Elez Blakaj.
Dikush ia tregon vendin Selimit, pse është idiotizëm deklarata e tij Deklarata e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sylejman Selimi, se UÇK-ja kushte 12 mijë e 700 ushtarë, po h
Nëse shkruani në Google fjalën 'Idiot" iu del Donald Trump (FOTO LAJM) Një sulm i pazakontë nga hakerat ka tronditur Google vetëm disa orë pas mbështetjes që i dha Donald Trump kësaj të fundi
Shpërthen legjenda angleze: Arbitër idot, prishi finalen Legjendat angleze e ka cilësuar si “idiot”, gjyqtarin e ndeshjes finale mes Francës dhe Kroacisë, Nestor Pitana, për per
Marcelo mesazh për Firminon pasi quajti Ramosin idiot Pas replikave Ramos-Firmino, ka reaguar edhe braziliani, Marcelo duke thënë se Firmino duhet të tregojë më shumë respekt