999 rezultate për

idhulli

Vajti për të bërë tatuazh Ramos-in por i doli si Messi Një tifoz holandez i flaktë pas Real Madrid është tërbuar pas asaj që pa në këmbën e tij. Ai shkoi të bëjë tatuazh n
"Unë, serbi që kam idhull Xherdan Shaqirin" I lindur nga dy prindër serb në Kosovë, por pothuajse nuk flet fare shqip. Ky është lojtari më i ri i Skënderbeut, Elmir
Perez poshtërohet nga “idhulli” i Realit Largimi i trajnerit Zinedine Zidane dhe Cristiano Ronalos nga Real Madrid ka ndikuar jashtëzakonisht shumë në rezultatet
Neymar: Messi është idhulli im Sulmuesi brazilian i Paris Saint-Germainit, Neymar, ka thënë se ish-bashkëlojtari i tij në Barcelonë, Lionel Messi është
Bonucci tradhëton sërish Juventusin, djali i tij firmos me Torinon (FOTO LAJM) Pasioni dhe tifozllëku në shtëpinë e Bonucciti nuk është aspak i kushtëzuar dhe këtë e konfirmon më së miri vet ai, me d
Më në fund tifozët juventin shohin "idhullin" e tyre të ri (VIDEO) Transferimi i Cristiano Ronaldos te klubi i Juventus është bërë temë diskutimi prej disa ditësh. Në fillim u tha se
Albi Nako flet për herë të parë për dashurinë: Doja të martohesha me të! Albi Nako u përfol shumë për ndarjen nga Klaudia Pepa. Sonte, pas pyetjes së fëmijëve se cili ka qenë idhulli i tij i
Boksieri shqiptar sfidon idhullin e tij në Manchester Siç raporton “Daily Mail”, boksieri shqiptar, Sefer Seferi, do të jetë kundërshtari i radhës, i ish-kampionit të botës n
"Je idhulli im", Gentian Zenelaj prek me fjalët për Robert Ndrenikën Robert Ndrenika është një nga aktorët më të dashur për publikun. Aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj me anë të një
500 mijë dollarë për t'u dukur si Kim Kardashian (FOTO LAJM) Ajo ka shpenzuar 500.000 dollarë, duke transformuar pothuajse çdo pjesë të trupit të saj, duke hequr katër brinjë si edh
E bukura e Shqipërisë tregon idhullin që e frymëzon (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e shoëbizit shqiptar. Ajo ka disa
Ky është idhulli i Coutinhos në botën e futbollit Mesfushori brazilian, Philippe Coutinho ka treguar se legjenda braziliane, Ronaldinho ka qenë gjithnjë idhulli i tij në
Idhulli i Rita Orës (FOTO LAJM) Whitney Huston ka qënë dhe do të mbetet inspirimi i shumë këngëtarëve të huaj por edhe atyre shqiptarë. Një nga këto
Befason kunati i Saimir Tahirit: Idhulli im, Toto Riina Ditën e djeshme u bë e ditur lajmi që ka humbur jetën bosi famëkeq i Cosa Nostra-s me emrin Salvatore Riina. Në mori
Hazard: Ai është idhulli im Sulmuesi i Chelsea, Eden Hazard, e ka pranuar se e ka ëndërr të luajë nën urdhrat e trajnerit të Real Madridit, Zinedine
Emocionuese, Ronaldo i dërgon mesazh 13-vjeçarit që ëndërron të bëhet si ai (VIDEO) Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro u ftua në programin brazilian Hora do Faro. Atje ajo mësoi historinë e Rodri
Shtiret si drejtues, ja si arrin fansi të takojë idhullin e tij internist (FOTO LAJM) Blen një kostum të Inter-it, skuadra e zemrës. Armatosesh me një celularë, guxim, iniciativë dhe, në fund, futesh në hot
HISTORIA/ Njihuni me idhullin e ri të City-it, Gabriel Jesus Gabriel Fernandinho de Jesus është bërë beniamini i ri i tifozëve të Manchester City-it, qëkur me golin që shënoi në nde
Guardiola zbulon idhullin e tij: Ai di gjithçka për futbollin Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka shprehur edhe një herë adhurimin e tij për Marcelo Bielsa, duke e përkufiz
Ronaldo më në fund tregon idhullin e tij, nuk do ta besoni Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë në botë në vitet e fundit. Ylli portugez ndryshe nga shumë lojt