999 rezultate për

idgaf

“IDGAF” e Dua Lipës del menjëherë në krye të youtube Kënga e sapopublikuar e Dua Lipës, “IDGAF”, ku flet për konfliktin e brendshëm dhe për dashurinë për veten, ka pasur suk
Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa (VIDEO) Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘New Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri m