999 rezultate për

identitetit

Mos shkoni tek zyrat, nga tani aplikoni online për pasaportën dhe kartën e identitetit Qytetarët që duan të nxjerrin pasaportë apo kartë identiteti mund të aplikojnë online, pa pasur nevojë të shkojnë në spo
"Aman dermani", Rama sqaron si do të funksionojë për ata që iu ka skaduar karta e identitetit Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se ccfarë do të ndodhë me ata që iu ka skaduar karta e identitetit. Ai ka deklaruar
33 shtetas në pranga! Fabrika e kartave të identitetit në Greqi që ua shisnin kriminelëve shqiptarë Një operacion i policisë greke, ka vënë në pranga një grup prej 33 shtetasish të cilët prodhonin karta identiteti dhe ua
Pafajësia fëminore, si garante e identitetit shqiptar! Nga Alfred Peza: Kur në vitin 2006 drejtoja gazetën “Shqip”, fati e deshi që të bëhesha promotori i atij që
Spiropali ka dy standarde për "mbrojtjen e identitetit të viktimave" Shkelja e privatësisë ishte një nga argumentat e përdorur nga maxhoranca për të mbrojtur paketën antishpifje në Kuvend.
Gjithë ditën në rradhë, gruas i bie të fikët teksa pret në radhë për kartë identiteti Një gruaje i ka rënë të fikët teksa priste në radhe për kartën e identitetit në zyrat e Ballshit. Në sfond dëgjohen
Ju skadon karta e identitetit në dhjetor? Mund të aplikoni edhe në njësitë ku nuk jeni banorë "Shtetasit shqiptarë, të cilëve u skadon karta e identitetit këtë vit, mund të aplikojnë në çdo njësi administrative, pa
Lleshaj jep alarmin për kartat e identitetit: S’do merrni më asnjë shërbim Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë ditën e sotme një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata persona karta e
PERGJIMI 8/ A të ja jap ato karta Shefkiut? Ymer Lala kapet duke mbledhur karta e identitetit (VIDEO) Në video përgjimin numër 8 Imer Lala bisedon me një qytetar të paidentifikuar. Ky i fundit e pyet Imer Lalën a të ja
Kartat e reja të ID, Ministria e Brendshme: Aplikoni përpara dhjetorit Për të shmangur radhët e gjata në sportele, zv. ministrja e Brendshmë kërkon nga qytetarët të cilëve u skadon apo i kanë
Shkon të aplikojë për kartën e re të identitetit por rezulton i vdekur që në 2011 Selim Hodo, një i moshuar mbi të 80-at nga Orikumi, tregon në "Stop" se shkoi në gjendjen civile për të aplikuar për një
Mësoni sekretin që fsheh për ju numri të fund të kartës së identitetit Në dokumentin e identifikimit, që e njohim si letërnjoftimi, ka shumë të dhëna, nga fotografia, ditëlindja, e deri te da
"Skandal! Babait të lindur në Çamëri i ndryshojnë vendlindjen" Nga Alket Veliu Po i vrasin për të tretën herë! Sot, im atë 79 vjeç merr në dorë kartën e identitetit të
“Policia u merr kartat e identitetit qytetarëve që duan të kalojnë” (VIDEO) Edhe pse Policia e Shtetit nuk i ka dhënë leje opozitës për protestë, masaj janë marrë që në mëngjes. Zona përballë P
Hapen zyrat e reja për aplikimin e kartave të identitetit në Njësitë 1 dhe 2 Banorët e njësive administrative 1 dhe 2 kanë tanimë zyra të reja, ku mund të pajisen me kartat identiteti apo pasaporta
Kartat e identitetit, kryebashkiaku Veliaj apel qytetarëve që ti japin prioritet atyre më në nevojë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e vlerësoi të shkëlqyer vendimin e marrë nga qeveria për t’u dhënë kohë qyt
Zgjatet deri në 31 dhjetor vlefshmëria e kartave të identitetit Qytetarët e Tiranës nuk do të duhet të presin më në radhë për t’u pajisur me kartën e identitetit. Bashkia e Tiranës
Po ju skadon karta e identitetit? Zyra e Gjendjes Civile, njoftim për Tiranën Gjithe te inetresuarit per t’i pajisuar me karta identiteti pas atyre qe po u skadojne mund te aplikojne edhe diten e so
Mësoni sekretin që fsheh për ju numri të fund të kartës së identitetit Në dokumentin e identifikimit, që e njohim si letërnjoftimi, ka shumë të dhëna, nga fotografia, ditëlindja, e deri te da
EMRI/ Kush është drejtori i rëndësishëm që takoi Saimir Tahiri para dorëheqjes Ish-kryeministri Sali Berisha ditëne sotme ka publikuar në Facebook një informacion në lidhje me çështjen e Saimir Tahi