999 rezultate për

identiteti

Gjithë ditën në rradhë, gruas i bie të fikët teksa pret në radhë për kartë identiteti Një gruaje i ka rënë të fikët teksa priste në radhe për kartën e identitetit në zyrat e Ballshit. Në sfond dëgjohen
Burrin ideal e ka gjetur, Eliona është gati për një familje me 4 fëmijë (FOTO LAJM) Pak javë më parë aktorja, Elion Pitarka bëri publike lidhjen e saj. Ajo tregoi se është mjaft e lumtur krah personit
Plagoset me armë një burrë në Ksamil Një person është plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Ksamil. 70 vjeçari ka mbërritur në spitalin e Sarandës
Gjendet i pajetë një burrë në Tiranë Një burrë është gjetur i pajetë në zonën e quajtur 'Brryli' në kryeqytet. Ende nuk dihet identiteti i viktimës por dy
Sekuestrohen 196 karta identiteti në Itali, kapen 2 shqiptarët Policia kufitare italiane në bashkëpunim me autoritetet doganore kanë sekuestruar në Portin e Barit 196 karta identiteti
Autobuzi përplas për vdekje këmbësorin në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin bregdetar të Durrësit. Një këmbësor është përplasur nga
Gjendet i pajetë një person në Shkodër Gjendet i pajetë një person në aksin rrugor Shkoder-Bushat, në zonën e Melgushës. Ende nuk dihet gjinia dhe as identi
Kush është i dashuri sekret i Olta Gixharit? (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të komentuara shqiptare për protagonizmin e saj. Së fundi, ajo ka qenë në qendër
Yll e bukur, zbulohet identiteti i të dashurës "sekrete" së Don Phenom (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, “Panoramaplus” publikoi foto të reperit Don Phenom, i cili shfaqej për herë të parë në publik me të das
Tiranë/ Diabetike dhe mjekohet 4 herë në ditë, zbulohet identiteti i të miturës që u rrëmbye Detaje tronditëse janë zbuluar për vajzën 13-vjeçare të rrëmbyer pasditen e sotme në kryeqytet, për të cilën mësohet se
Bjonden e dinit, Renato Mekolli zbulon identitetin e brunes së “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Hell’s Kitchen” i shefit të kuzhinës, Renato Mekollit, do të vijë me ndryshime të
Zbulohet identiteti i vajzëz që po shoqëron Butrintin në pushimet romantike në Santorini (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari Butrint Imeri është kthyer në krefjalën e mediave për shkak të pushimeve të tij në Santorini të
Stefi Prifti marton sot vajzën dhe zbulon identitetin e dhëndrit artist (FOTO LAJM) Katër vite më parë, kantautori i njohur Stefi Prifti humbi pas një sëmundjeje bashkëshorten, Marinën. Vajza e madhe e ar
Breshëri ndaj policisë, zbulohet identiteti i njërit prej grabitësve të dyshuar të bankës në Shtime (FOTO LAJM) Adil Krasniqi, 33 vjeç nga Kolovica e Prishtinës, është personi i kërkuar për grabitjen e armatosur të ndodhur të hënën
Mbytet pushuesi në Vlorë Një pushues është mbytur ditën e sotme në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe as sh
ELBASAN/ Zbulohet identiteti i të plagosurve me armë zjarri, njëri është plagosur në sy (VIDEO) Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në Elbasan, pranë Pallatit të Sportit. Referuar informacioneve paraprak
Nuk i ndahen tmerret lojtarëve të Arsenal, një person i vdekur gjendet në shtëpinë e mesfushorit Një person i vdekur është gjetur në oborrin e shtëpisë së futbollistit Mohamed Elneny. Është babai i futbollistit ai
Ju skadon karta e identitetit në dhjetor? Mund të aplikoni edhe në njësitë ku nuk jeni banorë "Shtetasit shqiptarë, të cilëve u skadon karta e identitetit këtë vit, mund të aplikojnë në çdo njësi administrative, pa
E moshuara ndërron jetë në spital pasi u rrëzua në rrugë, nuk dihet identiteti Një 85-vjeccare ka humbur jetën në Spitalin e Traumës ditën e sotme, pas dëmtimeve të marra nga rrëzimi në rrugë. Sip
Lleshaj jep alarmin për kartat e identitetit: S’do merrni më asnjë shërbim Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë ditën e sotme një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata persona karta e