999 rezultate për

identike

Identike, Fjoralba zbulon si e kanë ngatërruar me aktoren turke (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e keni vënë re ngjashmërinë e madhe që moderatorja Fjoralba Ponari ka me një prej aktoreve më të njo
Identike, aktorja e humorit gjen sozinë e Orinda Hutës (FOTO LAJM) Thonë që çdo njeri e ka sozinë e tij në botë. Dhe duket se moderatorja e njohur, Orinda Huta, nuk ka pse të “kërkojë” më
Yjet që shkuan me veshje identike në të njëjtin event (FOTO LAJM) Gratë e pasura dhe të famshme janë me fat, pasi ato mund të blejnë një fustan të ri çdo ditë nëse do të dëshironin.
Mahnitese, kjo vajzë duket identike me Regina George Të dashura “vajza të liga”, Regina George ekziston dhe është vetëm 16- vjeç. Clarisse Miller është emri i 16- vjeçare
Fotot e fundit po "çmendin" rrjetin, e dashura e re e Brad Pitt identike me Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski është kthyer në qendër të vëmendjes pasi në fotot e reja ngjan më shumë se
Frymëzim apo kopje? "Anna" e Nora Istrefit identike me "Jolene" e superyllit amerikan (VIDEO) Hiti i fundi i këngëtares Nora Istrefi ka ngjallur prej kohës reagime tek fansat e saj. Kënga e saj “Anna” është krahasu
Xhemi Shehu prezanton për herë të parë mamin, janë identike (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit, Xhemi Shehu, është tepër aktive në rrjete sociale, mirëpo është munduar ta mbajë sa më l
Si dy pika uji! Elvana Gjata dhe Kida duken identike dhe të gjithë mendojnë kështu! (FOTO LAJM) Elvana, Kida dhe Ledri ndodhen këto ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kanë marrë pjesë në disa koncerte me rast
E rrallë, infermieret motra binjake presin në jetë dy binjake identike në spitalin ku lindën vetë Dy motra binjake identike të cilat punojnë si infermiere kanë pritur në jetë dy vajza binjake identike. Motrat inferm
Vajza merr për shoqërueset e nuses katër gjyshet, “thyhet” rrjeti (FOTO LAJM) Lyndsey Raby dëshironte që dasma e saj në shtator me Tanner Raby të ishte e veçantë për familjen e saj. Ajo u kërkoi
Nuk i dënuan dot prej ADN-së identike, mbraron "aventura" e binjakëve shqiptarë që kryen mbi 100 grabitje Muzike live, makina luksoze dhe ora të shtrenjta, një jetë si në filma ajo e dy vëllezërve binjakë Eduard dhe Edmond Tr
Kim dhe Kylie identike, motrat "çmendin" rrjetin me linjat perfekte (FOTO LAJM) Kim dhe Kylie janë dy vajzat më të famshme të familjes Kardashian. Të dyja ato kanë ndërtuar karriera të suksesshme e
Një tjetër sozi, edhe Kida paska "binjaken" e saj identike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Elvana Gjata publikoi një video të një vajze që i ngjante jashtëzakonisht shumë! Ajo shfaqej duke kë
Identike, të gjithë menduam se është Elvana por fansja i ngjan aq shumë (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, vijon me turet dhe koncertet e saj të ndryshme anembanë trojeve
Identike, Xhemi Shehu zbulon kopjen e saj që nuk e kishim vën re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, ndan herë pas here me ndjekësit në rrjete social
Mësoni disa fakte për binjakët Bota e fëmijëve është plot surpriza e gjëra që të bëjnë të mendohesh, aq më tepër ajo e binjakëve. Më poshtë do të lexon
Kejvina gjen sozinë e saj, ngjajnë si dy pika uji (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është padyshim një ndër vajzat më të komentuara të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, e
Binjakët martohen me binjaket, mësoni nëse i ndërrojnë partnerët në shtrat (FOTO LAJM) Brittany and Briana Deane janë dy binjake identike të cilat janë martuar me dy vëllezër po ashtu identikë. Të dyja mo
Binjaket habisin rrjetin me ngjashmëritë, edhe shtatzanë në të njëjtën kohë Dy motra, binjake identike, çdo situatë të jetës e kanë përballuar njësoj e njëkohësisht. Por ajo që i diferencon ako
Identike! Kjo është sozia e Meghan që ngatërroi edhe princ Harryn (FOTO LAJM) KEmi parë ose dëgjuar shpesh herë për ngjashmërinë midis dy personave, madje histori të tilla janë bërë të njohura si pë