999 rezultate për

identifikuar

Ky është personi që u qëllua për vdekje në Laç Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me përplasjen e armatosur të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të qendrës së q
Del i dyshuari i katërt i grabitjes në Rinas, kush është ish-polici i dyshuar Pas Admir Muratajt i cili u vra dhe Klement Çalës, Aleks Pepa, është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia për grabitj
DETAJET/ Gjenden gjurmë në furgonin e grabitësve të miliona eurove në Rinas Policia ka zbuluar gjurmë gishtash në furgonin që u përdor nga grabitësit në Rinas. Prokurorët besojnë se ekzaminimi i g
Ka bërë burg në vendin fqinj, detaje për njërin nga grabitësit Detaje të reja por në media po dalin për autorë e super grabitjes së 10 milionë eurove në Rinas. Në një emision të Ne
Ky është i dyshuari për vrasjen e reperit amerikan (FOTO LAJM) Reperi amerikan Nipsey Hussle ka ndërruar jetë në moshën 33 vjeçare pasi u qëllua për vdekje në Los Angeles. Artisti
Makina përplas për vdekje gruan në autostradë Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një automjet. Rreth orës ‪19:40 në autostrad
U gjetën të masakruar, si është gjendja e çiftit të moshuar Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Durrësit. Një çift të moshuarish janë dhunuar në mëny
U gjet i vdekur: Bota e futbollit nderon Emiliano Sala (FOTO LAJM) Lojtarë dhe klube të ndryshme shprehën ngushëllime në media sociale pasi policia konfirmoi se trupi i argjentinasit, Emi
Dalin pamje të makinës së grabitësve të bankës TEB (FOTO LAJM) Policia e Kosovës ka identifikuar dhe gjetur më pas makinën me të cilën u larguan nga vendi i ngjarjes autorët e grabitj
Qëllohet me armë 43 vjeçari në Tiranë Mëngjesin e sotëm një shtetas 43 vjeçar është qëlluar me armë zjarri nga një person i paidentifikuar. Ngjarja ka ndo
Plagoset rëndë me armë zjarri 60-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë ku raportohet se një përson reth 60 vjeç ëhstë plagosur me armë zjarri. I
E vrau me armë zjarri në mes të Korçës, viktima dhe autori kishin një konflikt Një person ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Korcë. Dyshimet e para janë viktima ka pasur një konflikt me autorin
Gjendet e vdekur një 30-vjeçare në Dibër, dyshimet e para Një grua është gjetur e vdekur, ndërsa dyshohet se ajo mund t’i ketë dhënë fund vetë jetës. Ngjarja ka ndodhur në Maq
Përplasja e përgjakshme e bandave, si ndodhi ngjarja në Elbasan Një përplasje mes bandash ka ndodhur në Elbasan, afër Metalurgjikut, mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15. Një person ka
Donnarumma transferohet në Spanjë ? Diego Simeone ka identifikuar zëvendësuesin e Jan Obalk. Atletico Madrid po bëhet gati t’i hap derë largimit të porti
Chelsea reagon pas fyerjeve raciste ndaj Sterling Chelsea ka suspenduar katër tifozë të skuadrës nga të gjitha ndeshjet, pas fyerjeve raciste gjatë ndeshjes të së shtunës
DOSJA/ Zbardhen pamjet e kamerave në Bllok, kush e ngacmoi Elvanën Edhe pse kanë kaluar një muaj që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, detaje të reja vijojnë të dalin në skenë.
Shpërthim i fuqishëm në selinë e "Lega Nord" të Salvinit, kush janë autorët Selia e “Lidhjes” në Ala të Trentinos jugore është shkatërruar nga një sulm me bombë artizanale. Mediat italiane rap
Del një motor që dyshohet se u përdor në atentatin e bllokut Zbardhen detaje të reja nga përplasja mes bandave në ish-bllok. Dy grupe rivale janë përplasur në lokal. Ndërkaq është z
Kërkohet ndalimi i testeve për zbulimin e gjinisë, shkak abortimi i vajzave Duhet të ndalohet përdorimi i testeve për përcaktimin e gjinisë së foshnjës në fazat e para të shtatzënisë për prindërit