999 rezultate për

identifikimit

Ndryshime ligjore, bizneset me shumë NIPT duhet të marrin masa Bizneset që kanë më shumë se një NIPT kanë afat deri në muajin gusht për t’i mbyllur ato dhe për të mbajtur vetëm NIPT-i
Nis varrosja e viktimave në Zelandën e Re Azaam Afaan nuk dëshiroi të vonohej. Varrosja e parë që nga sulmi terrorist i së premtes ishte gati të fillonte dhe ai e
Trafikoi 16 emigrantë, arrestohet shkupiani Mbrëmë në autostradën Gjevgjeli-Shkup nga MPB-ja kanë vërejtur dy automjete duke lëvizur në shpejtësi të madhe drejt Shk
Avionët bombardues rusë diktohen pranë brigjeve të SHBA Dy avionë bombardues rusë “TU-95” janë diktuar nga avionët amerikanë US F-22 pranë brigjeve të Alaskës, në territor ndër
Në aksion për gjetjen e varreve greke, gjenden 108 trupa Vazhdojnë kërkimet për varret greke në Shqipëri. Në bazë të marrëveshjes me Shqipërinë, operacionet e kërkimit dhe z
Zv-kryeministri turk: Jemi afër identifikimit të terroristit që kreu sulmin në Stamboll Autoritetet turke janë afër identifikimit të përgjegjësit për vrasjen e 39 njerëzve dhe lëndimin e dhjetëra të tjerëve n
Policia kërkon “Titin” pas identifikimit të gruas së vrarë në Amsterdam Një sërë pyetjesh janë ngritur nga ana e policisë, pas identifikimit të trupit të gruas së vrarë në Amsterdam në vitin 1
45 trupa shqiptarësh nxirren nga Rashka Departamenti i Mjekësisë Ligjore ka njoftuar sot se pas kërkimkeve të bëra në Rashkë të Serbisë, janë nxjerrë trupat e 4
AAK mohon: Nuk ka pasur arrestime UPDATE - Shtabi Qendror Zgjedhor i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, pas komunikimit me Shtabin Lokal të AAK-së në Podu
Falsifikonin pasaporta, ndjekje penale 2 punonjësve Dy operatorë që merreshin më paisjen e qytetarëve me pasaporta biometrike në qytetin e Korcës janë vënë në ndjekje penal
Në Klinë, probleme me llampat e identifikimit Në Komunën e Klinës, të gjitha vendvotimet janë hapur sipas kohës së paraparë, në orën 7 të mëngjesit. Ndërkohë është ra