999 rezultate për

identifikimit

Opozita letër Çuçit: Të zgjatet afati i kartave të identitetit Opozita e Bashkuar i është drejtuar me një letër ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi, ku i kërkon që të zgjatet deri më 3
Ndëshkohen 453 qytetarë të tjerë që shkelën masat antiCOVID Gjatë 24 orëve të fundit, janë evidentuar dhe ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 453 qytetarë që janë
25 Prilli: Si të verifikoni emrin në listë dhe të kontrolloni vendndodhjen e qendrës së votimit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka apeluar të gjithë qytetarët me të drejtë vote të verifikojnë emrin e tyre në listën e
Zgjedhjet 25 Prillit, 189 mijë qytetarëve u bëhet i pavlefshëm dokumenti i identifikimit Drejtoria e Përgjithshme e Gjendjes Civile i është përgjigjur kërkesës së Komisionerit Shtetëror Ilirjan Celibashi lidhu
Shqiptarët nuk binden, vetëm sot mbi 500 të ndëshkuar për mosmbajtje të maskës 537 persona janë ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, pasi që u konstatuan duke lëvizur pa maskat mbrojtëse.
7 të arrestuar e mbi 600 të gjobitur, vijon ndëshkimi i qytetarëve që thyejnë rregullat anti-Covid Policia e Shtetit ka ndëshuar edhe sot të gjithë ata qytetarë që kanë shkelur masat anti-Covid. Gjatë kontrolleve në
Vijon ndëshkimi i qytetarëve, qindra të gjobitur për mosmbajtjen e maskës Policia e Shtetit vijon të gjobisë qytetarët të cilët nuk zbatojnë masat kundër pandemisë COVID-19. Mësohet se në 24 orë
E reja nga Vlora peshon plot 380 kg, e vetmja gjë që kërkon është mjeti i identifikimit Ajo është vetëm 37 vjeçe dhe peshon plot 380 kg kg. Blerina Rapushi vuan nga sëmundja e elefantizmit. Ajo kërkon ndihmë
Ndryshe nga të gjithë, foto e Anxhelinës në dokumentin e identifikimit do ju habi (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj e njohur gjërësisht si vajza e Albëri Hadërgjonaj, është një nga vajzat shqiptare e cila përbën sh
Identifikim dhe votim elektronik, zbardhen propozimet e opozitës për Refomën Zgjedhore Përfaqësuesit e opozitës kanë propozuar sot disa rekomandime në tryezën e Reformës Zgjedhore. Ata propozojnë indentifiki
Maqedonia e Veriut gati të hedhë në treg mjetet e reja të identifikimit Dokumentet e reja për qytetarët me emrin e ri të shtetit Republika e Maqedonisë së Veriut, do të fillojnë të lëshohen ng
Ndryshime ligjore, bizneset me shumë NIPT duhet të marrin masa Bizneset që kanë më shumë se një NIPT kanë afat deri në muajin gusht për t’i mbyllur ato dhe për të mbajtur vetëm NIPT-i
Nis varrosja e viktimave në Zelandën e Re Azaam Afaan nuk dëshiroi të vonohej. Varrosja e parë që nga sulmi terrorist i së premtes ishte gati të fillonte dhe ai e
Trafikoi 16 emigrantë, arrestohet shkupiani Mbrëmë në autostradën Gjevgjeli-Shkup nga MPB-ja kanë vërejtur dy automjete duke lëvizur në shpejtësi të madhe drejt Shk
Avionët bombardues rusë diktohen pranë brigjeve të SHBA Dy avionë bombardues rusë “TU-95” janë diktuar nga avionët amerikanë US F-22 pranë brigjeve të Alaskës, në territor ndër
Në aksion për gjetjen e varreve greke, gjenden 108 trupa Vazhdojnë kërkimet për varret greke në Shqipëri. Në bazë të marrëveshjes me Shqipërinë, operacionet e kërkimit dhe z
Zv-kryeministri turk: Jemi afër identifikimit të terroristit që kreu sulmin në Stamboll Autoritetet turke janë afër identifikimit të përgjegjësit për vrasjen e 39 njerëzve dhe lëndimin e dhjetëra të tjerëve n
Policia kërkon “Titin” pas identifikimit të gruas së vrarë në Amsterdam Një sërë pyetjesh janë ngritur nga ana e policisë, pas identifikimit të trupit të gruas së vrarë në Amsterdam në vitin 1
45 trupa shqiptarësh nxirren nga Rashka Departamenti i Mjekësisë Ligjore ka njoftuar sot se pas kërkimkeve të bëra në Rashkë të Serbisë, janë nxjerrë trupat e 4
AAK mohon: Nuk ka pasur arrestime UPDATE - Shtabi Qendror Zgjedhor i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, pas komunikimit me Shtabin Lokal të AAK-së në Podu