999 rezultate për

identifikimin

Gjendet një person i pajetë anës lumit, dyshimet e para Mëngjesin e sotëm në afërsi të fshatit Palokastër, në pikën e bashkimit të lumit Kardhiq me lumin Drino është gjetur i p
Gjendet i pajetë një burrë në Durrës Një trup i pajetë është gjetur pranë terminalit të kontenierëve mwngjesin e sotwm në Durrës. Mwsohet se kufoma është
U mbyt në lumin Shkumbin, policia apel për identifikimin e viktimës Ditën e djeshme një burrë rreth 65 vjeç u gjet i pajetë në bregun e lumit Shkumbin. Policia njofton se nga veprimet e
Gjendet një person i pajetë në Kavajë Një person është gjetur i pajetë në Kavajë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e pe
Bylykbashi flet pas 4 orësh mbledhje: Pa dakordësi për identifikimin biometrik, pikat e tjera nuk vlejnë Rudina Hajdari, Damian Gjiknuri si dhe Oerd Bylykbashi kanë folur pas katër orësh mbledhje me Këshillin Politik për Refo
Atentati ndaj prokurorit Ndoja, Ardi Veliu mbledh strukturat e policisë Ka vetëm dy ditë që kur vendi u trondit nga një atentat që iu bë prokurorit Arjan Ndoja. Ky i fundit akuzohej nga qev
Kamioni me 39 viktima në Britani, shoferi 25 vjeçar para gjykatës Shoferi që akuzohet për vdekjen e 39 personave të gjetur në një kamion në Essex do dalë para gjykatës. Maurice Robins
Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit Pak pas mesante, rreth orës 00:45 në lagjen nr.4 Durrës është qëlluar me armë zjarri tip pistoletë mjeti tip “Volsvagen
Grabitje me armë në mes të Tiranës Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se nën kërcënimin e armës, një person i maskuar ka vjedhur
Kisha në Durrës kërkon ndihmë për identifikimin e hajdutit (VIDEO) Pak ditë më parë kisha e Shën Domenikut në Durrës u bë pre e grabitjes. Ky veprim ka ndodhur pikërisht në festën e Rrësh
Grabitet banka në Elbasan, sa para mori "skifteri" me thikë Në lagjen “Kongresi” të qytetit të Elbasanit, një person i paindetifikuar ka hyrë në ambientet e një “Agjencie për dhëni
Përplaset për vdekje 24-vjeçari në Elbasan Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në aksin rrugor Elbasan- Metalurgji. Bëhet me
Policia e Kosovës jep detaje për aksionin e natës Njësitë policore, përfshi edhe Njësinë Speciale, janë duke e zhvilluar një aksion të bastisjes në rrugën “Eqrem Çabej” n
Dështojnë grabitësit në Vorë, shkatërruan bankomatin por "ngecën" tek paratë Orët e para të mëngjesit të sotëm është thyer dhe është vjedhur një bankomat në qytetin e Vorës. Persona të paidentif
Kapen 31 kg kanabis, tre të arrestuar në Elbasan Policia e Elbasanit ka sekuestruar 31 kilogramë lëndë narkotike e llojit kanabis. Operacioni policor i koduar "Labin
Policia: Kemi gjetur para të humbura, kush i ka le t'i marrë Një shumë e konsiderueshme parash është gjetur në dyshemenë e një marketi në Fushë-Kosovë. Zyra e Policisë së rajonit
Drogë në Greqi, kapet kanabis në kufirin e gjelbër Policia e Greqisë ka sekuestruar një sasi prej 40.4 kg kanabis afër kufirit me Shqipërinë. Pas aksiont të fundit u zb
Tentuan të vjedhin arkën e kishës në Tiranë, nisin me intensitet hetimet Arka e një kishe katolike në kryqytet është tentuar të vidhet nga persona akoma të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur
Vrasja e Ivanoviçit, Prokuroria kërkon ndihmë nga Serbia për identifikimin e makinës Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Njazi Rexha, tha se do të nevojitet ndihma nga hetuesia e Serbisë për të
Zbulohet shpella më e gjatë nënujore në Meksikë Arkeologët nënujorë në Meksikë kanë zbuluar shpellën më të madhe të përmbytur në botë. Ekipi i projektit të madh Maya