999 rezultate për

ideja

Alimehmeti: Në fuqi mbetet ideja se maska nuk ka efektivitet në komunitet Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti mbrëmjen e sotme i ftuar në studion e emisionit "Open" lidhur me vendimin e qeveri
Formacion luksi, ja me cilën skemë pritet të luajë Pirlo (FOTO LAJM) “Kur të kthehet Dibala do të mendojmë se si do të luajmë, por mos mendoni se unë kam frikë të hedh në fushë 3, 4 apo 5 s
Ideja e fundit nga Italia, sulmuesi i Barcelonës i propozohet Juventusit Klubi i Juventusit vazhdon të jetë në merkato për të zëvëndësuar vendin e lënë bosh nga Gonzalo Higuain. Që nga dita kur
Ideja e çmendur, Messi ribashkohet me Neymar te PSG? Bordi drejtues i Barcelonës do ti kërkojë klubeve të interesuara për Leo Mesin të paguajnë klauzolën prej 700 milionë eu
Naser Ziberi nga Kërçova: Fitorja jonë në dobi të qytetarëve Kandidati për Kryeministër, Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës
Për shkak të pandemisë, dalin në treg këpucët me numër 75a (FOTO LAJM) Pas rrobave që janë më të gjera se normalja për të siguruar distancimin e duhur social ideja e fundit e modës për të zba
"Ideja e madhe për shqiptarët", kandidati për kryeministër në RMV zbulon strategjinë e tij (VIDEO) Naser Ziberi është kandidati shqiptar për kryeministër në Maqedoninë e Veriut për zgjedhjet parlamentare që do të mbahen
Ahmeti: Ideja për kryeministër shqiptar, nga viti 2009 BDI mbrëmë ka prezantuar idenë e aj për kryeministrin e parë shqiptar, para banorëve të Sarajit. Kryetari i BDI-së, A
Xhaferi flet nga Manastiri: Ideja për kryeministër shqiptar është reale Kam dëshmuar se flas dhe punoj për qytetarët dhe interesat e tyre, të cilët i përfaqësoj në Kuvend, dhe për këtë shkak b
Ziberi: Ideja për Kryeministër shqiptar është më e madhe se sa unë, më e madhe se sa BDl Naser Ziberi është kandidati për kryeministër shqiptar i propozuar nga kryetari i BDI-së Ali Ahmeti. Emrin e Ziberit
Ideja e FIFA-s, do zhvillohen 2 Botërore në vitin 2022 Pandemia ka bërë që shumë aktivitete futbollistike të shtyhen ose të luhen në pak ditë. Kjo i ka detyruar UEFA-n dhe
Nëse lojtarët e Serie A do te preken nga koronavirusi, do të vazhdojnë karantinën 2 javore Klubet po shpresonin për një karantinë më të lehtë për lojtarët pozitivë dhe dëshirojnë t’i rikthejnë ato në grup pas dy
Si t'i kombinojmë atletet me veshje festive (FOTO LAJM) Dashuria për takat është krejt ndryshe nga ajo që kemi për atletet. Këto të fundit, nuk ka asgjë që i zëvendëson, por sh
Ideja e çuditshme, anglezët do luajnë katër ndeshje në ditë në Wembley Në Angli, pandemia e Koronavirusit nuk ka arritur akoma pikun, por 20 klubet e Premier League-s dëshirojnë të mbarojnë s
E mbanin lidhjen sekret, "Ferideja" kapet mat në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM) “Feride” e serialit “Lule të vetmuara” jetën e saj personale e ruan në mënyrë hermetike dhe kurrë nuk kishte bërë publik
Ideja e gjyqtarëve: Kampionatet të vazhdohen pa VAR Presidenti i AIA, Marcello Nicchi ka zbuluar se gjyqtarët mund të detyrohen të rifillojnë sezonin pa VAR. Shefi i Sho
Ideja e fundit, kampionatet mbyllen në 15 korrik, Kupat e Europës luhen në verë! Këtë vit parashikohet një verë e nxehtë e mbushur me emocione dhe futboll. Edhe pse është diskutuar për përfundimin e pa
Ideja e çmendur e Milanit, kërkon Guardiolën si trajner për sezonin e ardhshëm Në pritje për të kuptuar nëse futbolli do të fillojë në Itali, shumë klube po mendojnë për sezonin e ardhshëm. Në sht
E mbanin lidhjen sekret, "Ferideja" kapet mat në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM) “Feride” e serialit “Lule të vetmuara” jetën e saj personale e ruan në mënyrë hermetike dhe kurrë nuk kishte bërë publik
Shkëmbimi i territoreve me Serbinë/ Kurti për mediat gjermane: Ideja nuk ka vdekur Albin Kurti ka folur për herë të parë si kryeministër i Kosovës për një gazetë prestigjioze gjermane. Për “Süddeutsche Z