126 rezultate për

ideal

Kombinimet ideale tė xhinseve sipas Kim Kardashian (FOTO LAJM) Xhinset janė njė veshje qė ju mund ti ndėrthurni shumė lehtė me veshje tuaja tė pėrditshme, ėshtė njė stil qė ju mund tė
Dekorimi ideal pėr shtėpinė tuaj (FOTO LAJM) Shtėpia ėshtė ambjenti mė i rėndėsishėm pėr secilin, ėshtė pjesa qė kėrkon njė vėmendje tė madhe nga ana jonė. Idetė
Dizajni ideal pėr muret e shtėpisė suaj (FOTO LAJM) Muri i shtėpisė ėshtė njė element i cili kėrkon kujdesin e duhur pėr dizenjim profesional, shpesh ne nuk jemi tė prirur
Dafina zbulon mashkullin ideal (FOTO LAJM) Duket se Dafina Zeqiri e ka vendosur se kush do tė jetė partneri me tė cilėn do tė martohet dhe dėshirėn e saj e ka shpr
Grimi ideal gjatė ditėve tė pranverės (FOTO LAJM) Grimi pranveror ėshtė njė ndėr pjesėt mė delikate qė pėrfshin tendenca e kėsaj stine. Kjo ėshtė njė periudhė ku grimin k
Grimi ideal pėr sy tė bukur (FOTO LAJM) Sytė njihen si pasqyra e shpirtit. Kujdesi qė ne duhet tė kushtojmė ndaj tyre ėshtė dhe ajo qė do tė na ndihmojė pėr ta
Kombinimi ideal i ngjyrės leopard (FOTO LAJM) Veshja nė ngjyrė tė leopardit shpesh nuk ėshtė shumė e pėrdorit pėr faktin se ka shumė persona, tė cilėt mendojnė se nuk
Lėngu ideal pėr tė rėnė nė peshė Lėngu ideal qė ju duhet nė mėnyrė qė ju tė hmbisni nė peshė ėshtė ai i xhenxhefilit i pėrzier dhe me produkte tė tjera.
Berisha says Basha ideal candidate for mayor of Tirana In a meeting with journalists, former prime minister of the country, Sali Berisha said that what happened to Enver Basha
Berisha: Basha kandidati ideal pėr Bashkinė Tiranė, Blushi e ka zili Nė njė bashkėbisedim me gazetarėt, ish kryeministri Berisha tha se fytyra e pėrgjakur e Enver Bashės, ėshtė fytyra e vėr
Gallagher zgjedh rock band-in ideal tė futbollistėve (FOTO LAJM) Ish anėtari i grupit Oasis Noel Gallagher ka zgjedhur para mikrofonave tė "BBC" rock-bandin e tij ideal tė formuar nga f
Kombinimi ideal i dhomės sė gjumit (FOTO LAJM) Nė njė mėnyrė apo nė njė tjetėr duhet tė pėrpiqemi qė tė kemi njė dekor ideal pėr ambjentin tonė tė dhomės sė gjumit. Dh
Stili ideal i qilimit pėr dyshemenė e shtėpisė suaj (FOTO LAJM) Dyshemeja ėshtė njė pjesė e rėndėsishme e ambjentit tė shtėpisė. Ėshtė e rėndėsishme qė ju tė zgjidhni modelin dhe ngjyr
Stili ideal i syzeve (FOTO LAJM) Syzet janė njė aksesor qė tė gjithė pėrdorin, me qėllim qė tė keni njė mbrojtje sa mė tė mirė pėr sytė, sidomos nė kohė
Buzėkuqi ideal pėr Shėn Valentin Dita e tė dashuruarve po afrohet, sipas ekspertėve buzėkuqi ngjyrė e kuqe e ndezur ėshtė dhe ideali pėr atė ditė. Nė
Kina vendi ideal pėr tu vizituar (FOTO LAJM) Kina e cila njihet si vendi mė i populluar nė botė, duket se ėshtė dhe njė mrekulli mė vete pėrsa i pėrket natyrės qė aj
Verbier vendi ideal pėr tė pushuar (FOTO LAJM) Verbier, ėshtė njė fshat zviceran i cili ėshtė njė pėrrallė e vėrtetė. Ambjenti i kėtij fshati ėshtė dhe njė mrekulli mė
Ja si mund tė jetė oxhaku ideal (FOTO LAJM) Oxhaku ėshtė njė element interesant nė shtėpi, ai i pėrket tradicionales, por duket se dhe nė kohėt e sotme vazhdon tė k
Frutat ideal pėr njė gjumė tė mirė Ushqimet qė ju ndihmojn tė keni njė gjumė tė shėndetshėm janė frutat si, kivi, arra dhe bajamet. Shumė mjekė dhe shkencė
Fiku fruti ideal kundėr lodhjes Fiku ėshtė njė frut i cili shquhet si njė ndėr mė tė vjetėrit nė botė. Ai ėshtė i pasur me proteina, sheqer, fosfor, kal
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.