999 rezultate për

icardit

Këto fjalë të Icardit do i kënaqin interistët më shumë se fitorja 0-5 Mauro Icardi la pas dëmtimin me një katërgolësh në ndeshjen me Sampdorian.Por vetëm golat u nuk mjaftojnë interistëve të
Wanda ia dredh Icardit me Brozoviç? Mesfushori i Interit tregon gjithçka Mediat italiane shpërthyen me tituj bombastikë disa ditë më parë mbi një lidhje të mundshme të bashkëshortes së Mauro Ic
Spalleti njofton rikthimin e Icardit dhe analizon ndeshjen me Milanin në super formë Luciano Spalletti ka folur para derbit me Milanin dhe ka dhënë lajmin e mirë për tifozët se Maurito Icardi është 100% i
U përfolën për një skandal seksual, Icardi dhe Wanda nisin betejën ligjore Mauro Icardi dhe Wanda Nara kanë vendosur të ngrenë zërin dhe do depozitojnë mandate-hetimi në mbrojtje të reputacionit
Spalleti ndal hovin e tifozëve për prezencën e Icardit në ndeshjen kundër Beneventos Trajneri i Interit, Luciano Spalletti është realist dhe thotë se Mauro Icardi kundër Beneventos nuk do të jetë titullarë
Spalleti sqaron situatën e Interit, të ardhmen e Icardit dhe zonën Champions Luciano Spalletti ka vënë theksin te faktorët psikologjikë, si shkak i situatës së rënduar për fitore, por ka shprehur b
Dhe Bayern i fiksuar pas Icardit Sipas mediumit kredibil pranë Interit, FCInterNews.it, Bayern Munichu gjithashtu kanë bërë një qasje fillestare drejt Ic
Raiola u mundua t'ia largonte nga koka Wandan Icardit, por nuk ia doli Sipas Corriere dello Sport, Raiola tentoi ta transferonte Icardin te Manchesteri, ai gjithashtu dëshironte të bëhej dhe
Spalletti konfirmon mungesën e Icardit dhe sqaron çështjen e Pastores Luciano Spalletti ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes me Crotonen, ku ka konfirmuar mungesën e Icardit. Ai gji
Janari i tmerrshëm i Interit, mbyllet me dëmtimin e Icardit në stërvitje Mauro Icardi nuk e ka përfunduar të plotë seancën e sotme stërvitore te Interi, duke u larguar nga qendra stërvitore.
Reagon Inter pas postimit të Icardit Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio nuk dëshiron të flas për postimin e fundit të Mauro Icardit. Kapiteni i Int
Interi në hall, e kërkon por akoma nuk e ka arritur rinovimin e kontratës me Icardin Zërat për një transferim të mundshëm të Mauro Icardit te Reali i Madridit për momentin nuk janë marrë shumë seriozisht n
BOMBA/ Icardi kryen vizitat mjekësore tek Real Madrid Reali i Madridit kërcënon seriozisht Interin për Mauro Icardin. Informacioni i fundit për kalimin e sulmuesit argjentina
Wanda premton jetgjatësinë e Icardit tek Inter, mohon zërat e Realit Wanda Nara dëshiron që Mauro Icardi të qëndrojë në Inter për gjithë jetën, por ka refuzuar të komentojë rreth ndonjë int
Zidane i mbyll derën Icardit Zinedine Zidane i ka dhënë fund zërave që çojnë kapitenin e Interit, Mauro Icardi të Reali i Madridit, që në muajin jana
A ishte penallti tek goditja e Icardit dhe prekja me dorë e Benatias? Shikoni videon përsëri (VIDEO) Juventus dhe Inter përfunduan super sfidën me shifrat të barabarta pa shënuar asnjë gol. Por një moment kyç në këtë
I githë Madridi po përgatitet për ardhjen e Icardit, Marca zbulon planin Një fashikull në plotë kuptimin e fjalës, jo për Ikardin si lojtar, por për njeriun-Ikardi. Këtë, sipas “Marca”-s, k
Wanda Nara frymëzimi i Icardit në fushën e lojës Mauro Icardi shkëlqeu sërish, duke regjistruar dy herë emrin e tij në listën e golashënuesve të takimit të mbrëmjes së t
Spalletti flet për diferencën me rivalët dhe kalimin e Icardit tek Reali Ndalesa e radhës për Interin në Serie A është Cagliari. Këtë të shtunë zikaltrit do të udhëtojnë drejt Sardegnës për të
U tha që Chelsea ka gati kaluzolën e Icardit, Inter përshpejton negociatat për rinovim Interi dëshron të rinovojë me Mauro Icardin, por duke e rritur klauzolën e largimit. Sulmuesi e ka nënshkruar kontrat