999 rezultate për

icardin

Wanda "ndan" Icardin me Interin nga Twitter-i Wanda Nara i jep një sinjal të qartë presidentit Erick Thohir. Në një postim të publikuar në Twitter, Nara hedh bombën n
Real Madrid, gati oferta për Icardin Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi nuk është i kënaqur tek Interi dhe këtë e ka treguar duke refuzuar rinovimin e kontrat
Mourinho heq dorë nga Falcao për Icardin Jose Mourinho mund ti mërzisë ish tifozët e tij te Interi: sipas asaj që shkruan sot anglezja "Evening Standard". Chelse
Inter-Icardi pranë rinovimit, ja detajet e marrëveshjes Pas disfatës ndaj Fiorentinës, për Interin mbërrin lajmi i mirë: ai i rinovimit me Mauro Icardin. Agjenti i sulmuesit ar
Inter-Celtic, Wanda dhe Francesca e vogël tifo për Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e sulmuesit të Interit Mauroc Icardi, Wanda Nara, dhe vajza vetëm 1-muajshe Francesca ishin mbrëmjen e dje
Inter, hija e Juventusit mbi Icardin Mauro Icardi mund të lerë Interin por jo Serie A. Futbollisti argjentinas, kontrata e të cilit skadon në verën e 2018-ës
Gati oferta e Manchester United për Icardin Ai i Mauro Icardit është emri më i nxehtë në merkaton e Interit. Bisedimet mes sulmuesit argjentinas dhe klubit zikaltër
Chelsea, Mourinho e ka seriozisht për Icardin Në një kohë kur Mauro Icardi po vazhdon bisedimet për rinovimin e kontratës me Interit, Chelsea qëndron i gatshëm në pri
Sherri me tifozët, Interi gjobit Icardin (VIDEO) Mauro Icardi ka kaluar një javë plot me makthe, që më keq nuk mund të përfundonte. Në fillim, ai nuk arriti akordin me z
Liverpool-i do me çdo kusht Icardin Në merkaton e radhës, Liverpool-i synon që të nënshkruajë me sulmuesin Mayro Icardi. Me sa duke kjo skuadër ka probleme
Sherri me Icardin, Mancini bën "kurban" Osvaldon Sherri mes Osvaldos dhe Icardi në përfundim të ndeshjes Juventus-Inter, për shkak të një asisti të munguar të ish sulmue
Nuk shënon prej 14 shtatorit, "kryqëzohet" Icardi Koha për Mauro Icardin ka ndaluar në 14 shtator, ditë në të cilën realizoi tripletën ndaj Sassuolos duke shfaqur reperto
Thohir: Top-player? Dua të blindoj Icardin dhe Kovaçiç Erick Thohir i hedh dorashkën e sfidës Juventusit. Presidenti i Interit është i bindur se zikaltrit mund të rivalizojnë
Tripleta e parë për Icardin: Maradona? Mendoj për familjen Interi shkatërroi Sassuolon këtë pasdite duke i shënuar plot 7 gola ashtu si një vit më parë. Njeriu i ndeshjes ishte Ma
Maradona sulmon Icardin: Nuk është pjesë e futbollit Diego Armando Maradona ishte protagonisti kryesor i "Ndeshjes së Paqes", miqësores që mblodhi në stadiumin "Olimpico" të
Interi "sakrifikon" Icardin, 5 bombera në listë (FOTO LAJM) Përforcime të nivelit të lartë, por me sytë nga bilanci. Strategjia e merkatos së Interit ka kohë që është ngritur dhe d
Rey Mysterio viziton Interin (FOTO LAJM) Mysafir special në Pinetina. Inter ështzë vizituar sot nga Rey Mysterio, një prej personazheve më të njohura në botë për
Wanda Nara, tifo për Icardin në "San Siro" (FOTO LAJM) Interi e ka festuar me fitore përvjetorin e 106 të skuadrës (9 mars 1908-9 mars 2014). Ekipi i Walter Mazzarrit mposhti
Icardi: Dua të luaj me Messin Goli që i shënoi Juventusit, që ishte i pari me fanellën e Interit, duket se i ka dhënë mjaft kurajë njërit prej sulmues
Garrone: Icardin ia kam premtuar Interit Blerja e parë e Interit për sezonin që vjen mban emrin e sulmuesit të talentuar të Sampdorias, Mauro Icardi. Një lajm të